Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Kako preživjeti postupak razvoda?

Pozdrav! Preživjela sam prvo ročište za razvod na centru . Budući je muž nemilo "pljuvao" po meni na sudu i u centru sva sam pod šokom. Nisam mu uzvratila , niti pričala o njegovim šaranjima, šamaranjima, pljuvanju ...Umorna sam dugi niz godina od svega . Sutkinja je tražila kompletnu obradu centra , razgovore s psihologom, nas , djece ... Je li neka od vas prošla nešto slično. Koliko se oteglo vremenski i kako je prošlo? Hvala
2015 09 01
da je meni netko tako šta i pomislio napraviti ubila bi Boga u njemu. al to sam ja :3
2015 09 01
Neznaš dok nisi u takvoj situaciji, držte se i sretno! :) poslije kiše dolazi sunce!
2015 09 01
Svaki je život priča za sebe. Njemu još nije jasno zašto tražim razvod ...
2015 09 01
Bitter samo hrabro! Nisam bila u toj situaciji. Bliska osoba je, trajalo je pola godine otprilike. Uz odvjetnika. Sretno:)
2015 09 01
Hvala ciganica i Nina . Kod mene prošla skoro godina. Uhvatila me promjena zakona pa sve krenulo ispočetka.
2015 09 01
Samo hrabro i moja preporuka bez blacenja al triba spomenit pred centrom i i u postupku ocenito maltretiranje..jer ako je dobar glumac ono nece skontati i onda sebi napravis zajeb..ne do bog on dobije skrbnistvo
2015 09 01
djeca su velika , biti će pozvani na razgovor . Njegovo blaćenje je izgledalo kao da ima blagi napadaj histerije.
2015 09 01
eee cure ,ne možete tvrditi da nešto ne bi otrpile ako niste doživjele to ,žena BITTER očito voli muža i htjela je spasiti stvar pa makar i ona bila ta koja će morati progutati njegova sr...nadajući se da će bit bolji ili da će doći k sebi ,pošto muške vrlo često u braku nakon nekog vremena primi luda minuta .....svakog na neki način al nijedan nije ok naravno,osim toga mnoge žene trpe koješta od muževa da ne bi djeci stvarale traume ali eto nekad je razvod neminovan ....a centar itd,to su gluposti oni nikad ne shvate do kraja stvar nedugo mi se sestra rastala pa sve znam ....nakon 20 godina braka i toje djece....... [:sramezljiv]
2015 09 01
al primjetila sam nećete vjerovati da ti muški koji švrljaju gotovo uvijek doma imaju dobru i pouzdanu ženu ....očito im to dosadi i služi im ,neznam kao baza neka žena se pretvori samo u domaćicu koja ima dužnosti...al kad se ta ista žena počne poslije razvoda oporavljati i počne držati više do sebe nego prije ....e kako im je krivooo samo da znate ,a još nek nekog novog nadju ....ovaj stari crkava od ljubomore samo što je obično kasno mu za to...zato bitter glavu gore kakogod teško ,možda te čeka nešto bolje samo to ne znaš još sada dok si rastrgana s tim razvodom.... [:poljubac]
2015 09 01
btw moja sestra ima troje djece i to maloljetno dvoje pa je trajalo 6,5 mj s tim da je sporazumno,kao..
2015 09 01
Ja sam u braku 16 godina, imam 2 djece . Florence, uopće ga ne volim ,odavno, a izbiva toliko da mi nije prešao ni u naviku. Ovo što govoriš o tipu muškaraca ,potpisujem .
2015 09 01
Vivien,kako misliš bazirali su se na seku? Jeste imale pravo birati s kim ćete živjeti i poštiva li se to?
2015 09 01
6,5 mjeseci Florence? Ovaj se na sudu izjasnio za sporazumni , iako sam ja podigla tužbu, ali se na centru nije htio dogovoriti oko skrbništva.
2015 09 01
o muškarcima bi se moglo ciure moje pisti da bi nas ruke zabolile,,,,ja sam 26 u braku ...netko preživi sr....netko ne i stajališta sam čak da je daleko bolje ovima koje se rastanu nego ovima koje ostanu,,,svi oni su na svoju ruku jedan kocka drugi se kurva treći pije četvrti se droksa peti ne voli raditi,i sad vi recite da ijedna to zna unaprijed ,pa ne bi ni svijeta bilo jer kad se udajemo sve je ružičasto haha
2015 09 01
1 2 3