Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Yoga u Rijeci? Gdje krenuti s 'basic' yogom?

Pozdrav, ima li koga iz Rijeke da se bavi yogom i da mi zna reći(i uputiti me) nešto više o yogi u Rijeci, gdje ići, gdje je povoljnije, gdje imaju yogu za početnike itd.? [:smijesi]
2015 09 29
Kolegica mi ide kod glavne tržnice, 250 kn mjesečno i neograničen broj dolazaka... Obavezno se upiši na yogu hehe meni je yoga doslovno život [:zaljubljen]
2015 09 29
gdje vodi muž od Gitedevi?Siniša ili?
2015 09 29
japo prvi puta krečem 01.10.i jako se veselim...kod tehničkog pregleda na Vezici(ispod Lidl-a),kod Towera....utorak i četvrak od 8-9 i 30.... meni taj termin paše...a ima i drugih....
2015 09 29
Moj muž je na onom linku koji je stavila 'ejirijeka' [:zaljubljen] 20 godina iskustva i praktičnog življenja joge [:zaljubljen] Upravo su krenuli početnički stupnjevi....
2015 09 29
Siniša je vrh vrhova [:zaljubljen] (Sad će me Gitadevi sakramentat [:hihot] Godinama sam kod njega i ne mogu biti zadovoljnija. Nije jedan od onih priučenih instruktora koji malo podučavaju aerobik malo nešto deseto......vidi se da osobnim primjerom i iskustvom stoji iza toga što podučava. On ti ima jutarnje, popodnevne i večernje termine,a može ih se i kombinirati, ako npr. radiš u smjenama ili sl.)
2015 09 29
Mimoza, on ti ima centar iznad Bonavije, preko puta stare Komande, ulica uporedo s onom di je Fina
2015 09 29
Matera, ne možeš omesti moju smirenost, ja vježbam jogu kod Siniše već dvajs godinica [:pospan] Svejedno ću te istriskat' kad se nađemo na trčanju [:hihot]
2015 09 29
Znam,zvala sam i za tamo(SInišu)ali mi nekako vise odgovaraju Pećine...mislite da ima velike razlike u instruktoru(voditelju)??poznavajući Gitu,sada mi je zao sto joj ne idem kod supružnika [:pospan] [:place] [:ljut] nisam imala pojma ..
2015 09 29
Njenog supružnika [:smijesi]
2015 09 29
Pa, instruktor je druga od dvije važne stvari, ljube, u svemu tome - prva je joga [:hihot] . Manje je bitna i lokaciji sve ostalo. I Siniša i Pećine su dio iste joga škole, tj. Svamiđijeve Joge u svakodnevnom životu, tako da si svejedno na dobrom mjestu [:zaljubljen] Siniša je najstariji , tj. 'najdugostažniji' [:hihot] instruktor te joga škole.
2015 09 29
siniša is the best [:zaljubljen] vježbala kod mnogih, nijedna/nijedan mu nije ravan [:smije]
2015 09 30
I tebe ću istriskat [:hihot] [:poljubac]
2015 09 30
Jako je bitno kakav je učitelj, stvarno je jako bitno... Što nekome vrijedi ako zna puno toga a ne zna kako da prenese to... Ja ti savjetujem da pogledaš i to di si planirala ići i da pogledaš kod tog drugog yogija i onda odlučiš di ćeš [:kesi]
2015 10 03
hvala svima na savjetima i preporukama [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 17
1 2