Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

savjet_ vip mobilni internet za laptop

Pomoc molim. Imam stick usb za mobilni internet na bonove Rekli su mi da kupim karticu i bonove , dali je to jednaka kartica kao za mobitel , dali su to isti ti bonovi, dali traju cijeli mjesec ili jedan dan ili tjedan dana, koliko se za to moze surfati i slicno. Postoje li neke opcije da mi manje love pojede, oduvjek sam imala pretplatu pa mi je sad ovo cudno malo, a potrebno Isto tako me zanima dali se na bonovima moze carnet aktivirat i sl [:smije]
2015 09 29
Hej, jesi studentica????
2015 09 29
Nisam imam osnovnoskolca
2015 09 29
Aha, ja sam imala preko carneta, ali faksa i plaćala sam 100,00 kn mjesečno, a imala sam oko 15 gige, šta je super.... šta se tiče kartice, ista je kao za mobitel i bonovi se kupuju ovi normalni kao za telefon, ali sada ne znam po kojem principu rade... a šta se tiče signala, ja sam bila u Lovranu 5 god na faksu i imala sam taj stick, ali malo - malo pa mi je štekao, to je biće zbog signala, a kad je bila bura ili kiša, slabo mi je radio..
2015 09 29
Kad. U Ri puse svaki internet steka :) Hvala na pomoci, ako netko ima jos info javite :)
2015 09 29
Carnet možeš dobiti preko učenika, trebaš pitati u školi da ti daju username I password. Ne znam kako to funkcionira na bonovima I dali uopće funkcionira. Stick je relativno slabog signala, ali posluži svrsi kad zatreba [:kesi]
2015 09 29
ja koristim internet na bonove preko stika nije nista komplicirano a najblolje ti je i najisplativija, dnevna tarifa od 10 kn traje 24 h nakon toga ispocetka.. probala sam i druge opcija ali skupe su na bonove .. ako te jos kaj zanima javi mi se u inbox .. [:smijesi]
2015 09 29
ja sam imala i sve preporuke, vip je stvarno okej mreža i ne muljaju! bježi od t-com i nedajBože, tele2. NIKAD, ali NIKAD ne potpisuj ništa s njima.
2015 09 29