Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

veza na daljinu

Dogodilo se i meni.mislila sam da sam spremna na to.procitala sam clanke i clanke o tome,ali nista ne pomaze [:tuzan] Otisao je u Njemacku i nedostaje mi svaki dan,svaki sat. Bez obzira jel sam zaposlena s necim ili ne.on je uvijek tu negdje u mislima. Kako se boritis tim? Kako ne odustati? Dajte neki savjet da mi bude lakse [:tuzan]
2015 10 03
Nemoj odustajati. Ja sam bila s deckom na daljinu godinu dana i izdrzali smo oke..malo pozivi, malo poruke i islo je nekako. Moram priznati da smo se vise postovali mi kao i vrijeme koje smo provodili zajedno kada smo mogli. Sad evo zivimo zajedno i odlicno nam je. Sve se moze kad se hoce. [:zaljubljen]
2015 10 03
i moj je otišao u 2 mj i sve super sve 5,da bi sad saznala od neke njegove kolegice da me kao vara,on neda to rec,je da se on promjenio u zadnje vrijeme nismo se čuli tako često kao prije,znam posao i sve to...a sad mii trazi da bude sam,da mu treba vremena.. i ja sam totalno loše tako da pomoć ne mogu [:sramezljiv] [:vrti] i da trebali smo se vjenčati dogodine dok ja zavrsim fax,al evo,on trazi da cekam dok stigne doma za mj dana pošto kao nema vremena,premoren je pa da tada rijesimo sve i pričamo,ne znam kome da vjerujem [:place] [:place]
2015 10 03
Ja sam bila 2 godine u vezi na daljinu, nisu bile cijele vidjeli smo se svakih 4-5 mjeseci.. ali dopisivali smo se non stop, slali slike,zvali.. vrijeme prođe ,još uvijek smo skupa ali sada jedno pored drugog i odlično nam je [:zaljubljen] [:zaljubljen] također moja kolegica ima dečka s kojim je na daljinu nešto više od 3 i pol godine, sad zive zajedno i funkcioniraju bolje nego ikada.. tako da,izdrzi [:poljubac]
2015 10 03
Hvala vam cure.lakse mi je kad cujem da se ipak moze.istina je da mi je trenutno tesko,ali cu valjda nekako uspjeti.
2015 10 03
Sad ću biti partibrejker, ali za mene je veza na daljinu jasno i glasno ne. Imala sam dvije po dvije godine. Nikad više. U početku je sve super, ali što više vrijeme prolazi... [:vrti] Sad imam dečka s kojim živim četiri godine. Mislimo van i dogovor je da nema opcije da netko od nas ide prvi pa onda "povlači" ovo drugo nakon nekog vremena. Vjerojatno će biti tako da idemo negdje u UK gdje on uspije naći posao u struci, a ja idem s njim i svoju firmu selim tamo, tako da sam mirna što se tiče traženja posla.
2015 10 03
Moj decko je isto u Njemačkoj, nismo se vidjeli dva mjeseca, prije toga smo skupa živjeli 4 godine. Posao je našao, sada traži stan tako da I ja mogu ići tamo. Nedostajemo si svakim danom sve više ali eto..ide nekako... ima dana kada ja ludim pa me on smiri I kaže da će sve biti ok,ima dana kada on ludi I želi odustati od Njemačke dati otkaz i doći k meni pa ga ja smirim. Ako se volite nema te daljine koja će vas uništiti. Znam da je teško ali ja od svoga ne odustajem.
2015 10 03
savjet... ako ti je odista stalo odi i ti za njim u Njamačku. Jer.. zaista... ima nešto u onome daleko od oka, daleko od srca i neka ti je sasrećom [:poljubac]
2015 10 03
Moj je bio 2 godine vani i dolazio svakih par mjeseci, a danas smo vjencani i cekamo bebu. Tesko je, ali se moze [:zaljubljen]
2015 10 03
Hvala vam puno sto ste podjelile svoja iskustva sa mnom.Puno ga volim i nadam se da cemo uspjeti [:sramezljiv]
2015 10 03
Sigurna sam da hocete, samo se držite skupa. Iako ste daleko. I ne daj da te ružne misli ili ljubomora zamaraju. Sretno!
2015 10 03
Ja i decko 3 godine skupa, 2 zivili zajedno na faksu. Sad sam ja na faksu u drugom gradu , bas sam se danas odselila i znam da cemo uspjeti, o tome nema ni price. Znam da ce biti tesko , vidanje jednom mjesecno itd. ali par godina faksa je nista naspram cilog zivota tako da nije to nista za stalno , trudite se , volite, postujte , uspjet cete [:zaljubljen] Sretno [:poljubac]
2015 10 03
I ja se nadam se cete uspjet,zasto ne? [:smijesi] Moja veza na daljinu nije uspjela,bili smo zajedno vise od 3 godine i jednostavno nije vise islo. Bilo je lijepo dok je trajalo,ali boze moj.. Ako se stvarno volite i poštujete bit ce sve ok [:sramezljiv] Trud se isplati [:zaljubljen]
2015 10 04
Da volimo se.Jako.Vidim da me voli po sitnicama koje radi.tipa posalje mi poruku da je napunio cijelu ladicu sa cokoladom jer zna da mi je to sredstvo za prezivljavanje i da jedva ceka da ga posjetim. [:zaljubljen] A ja sam jos tu na faksu pa ne mogu otici k njemu,ali probat cemo se sto vise posjecivati [:zaljubljen]
2015 10 04