Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

koristenje emoja na mojekrpice.hr

pozdrav curke bilo bi super kada bi mojekrpice podrzavale emoje,mislim da bi nam stranice bile lijepse i veselije [:hihot] htjela sam stavit neke emoje u opis proizvoda no nazalost bio je dopusten samo obicni smajlic takoder opis svog profila sam htjela malo ukrasiti sa par emoji oblika sto vi mislite cure o tome da se uvedu emoji na mojekrpice i maku se onih par koje imamo u sklopu stranice ipak zivimo u modernom svijetu i svakodnevno koristimo i izrazavmo se emojima [:smijesi]
2015 10 05
Stranica jedva i ovako radi... [:smije]
2015 10 05
Stavi html i oboji si tekst. Ili poboldaj. Ili italiciraj. Ili potcrtaj. Whatever. [:smijesi] Ali za smajlije nema dovoljnog interesa, ježiga.
2015 10 05
U konclogore sa smajlijima, jel, SaraKedavra? [:smije]
2015 10 05
Ma ne sa svima smajlićima, daleko o toga [:sramezljiv] volim ih poneke i fakat dobro dođu za opisati neku situaciju, ali onda kad krene pretjerivanje i "zlouporaba" toga! Pa aaaajme, to nigdje nema kraja, ne vidiš ni teksta ni slike od siline smajlića, sličica, animacija...
2015 10 05
Saro, ničijm se komentarima ne nasmijem kolko tvojima [:smije]
2015 10 05
ivana ne znam objavila sam jedu i na kraju sad stoje tri ..
2015 10 05
ivana ne znam objavila sam jedu i na kraju sad stoje tri ..
2015 10 05
sara imas pravo da neki pretjeruju s emojima a ako i netko to zeli neka radi to ali za sta bi ja koristila i mislim da bi bilo fora jer npr netko stavi ruz za prodaju pa u opis iskoristi emoji ruz ili usnice ili ako prodaje torbu stavi trobicu postoji jos sto zanimljivih opcija [:smijesi]
2015 10 05
Pa nee znaaam, meni je dovoljno kad piše RUŽ i onda fotka tog ruža, ne treba mi još i emoji ruž, čubice, cipelica, haljinica, maskara. Ali ne volim redundanciju, pa je to možda razlog. Da se to još krene stavljat po artiklima ili forumu, mislim da bih fraz doživjela drugi dan. [:kesi] [:smije] [:zaljubljen] [:hihot] [:vrti] [:ljut] [:jezik] [:smije] :jagoda: :suncobran: :majica:
2015 10 05