Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

LAŽNA "UPLATA" TE DVIJE SESTRE DIJELE PROFIL

Danas sam stvarno poludila! najjeftiniji artikl, za koji se javilo 30 cura, konačno je "PRODAN". Cura se javlja da je uplaćen iznos, i pošalje mi "podatke". Ja budala, odgovorim svim drugim curama da je nazalost prodan, i izbrisem njihove poruke, i cekam da uplata sjedne da posaljem stikle. Naravno, nakon 4 dana ni traga ni glasa uplati, poslala sam jednu poruku, dva dana nema odgovora, da bi danas dosla poruka od "SESTRE" buduci da njih dvije dijele profil a ova "druga" je kupila cipele. Mislim, STVARNO?! Na profilu nigdje to ne pise, i valjda bi ova druga javila svojoj sestrici da su joj ti navodno uplaćeni novci "misteriozno nestali". Mislim za 35 kn ne razumijem zašto netko to radi? Mislim da mi je ovo prva negativna,ali kad sam vidila da gospodični uredno piše na profilu nakon neizvršene uplate ide NEGATIVNA, nisam se puno razmisljala [:vrti] [:frustriran]
2015 10 10
čemu brisanje poruka?
2015 10 10
Joj, ne znam,glupa sam , nesto sam sredivala profil i kazem ajde, izbrisat cu ih da mi je sve pregledno-eto mi sad! [:vrti]
2015 10 10
nikada brisati! [:smije]
2015 10 10
pa imaš i dalje mail, šta ne? poruke ti dolaze i tamo..
2015 10 10
Mislim da se Dorica nije zalila na obrisane poruke nego na neposteno poslovanje... I ja brisem poruke da mi inbox bude pregledniji, ali da kao sto amaterasu9 kaze, sve je na mailu pa se Dorice provaj javiti nekoj od cura :) A sto se tice tvog "kupca" vidim da joj/im to nije prva negativna ionako :/
2015 10 10
E pametna glavica, da! :) Valjda nisam pobrisala i tamo! Ma nije problem cekati da se proda, nego ne shvacam taj mozak! Mislim lagati o uplati i jos slati podatke(pitanje koliko su tocni) ali... Ne znam, sto sam duze tu shvacam da nije sve tako super [:vrti]
2015 10 10
Tko ce ih znati sto im je u glavi :/ Ja se ne usudim kupovati ni od koga s negativnom ocjenom, kakav sam baksuz i mene bi zadesilo isto [:hihot]
2015 10 10
zar se to još radi? ja cekam mj dana uplatu od cure...još uvijek nije...
2015 10 10
Kako mislis zar se to jos radi? :P
2015 10 10