Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomoc pomoc

Danas sam napravila karticu, tekući račun, dosad sam koristila maminu. I zanima me moze li se odmah uplaćivati na nju iako ce mi doci tek za 10 dana? Ja sam sad samo dobila iban, nisam pin, jel pin dolazi tek s karticom? Nisam bas upućena u te stvari, tek sam napunila 18. Hvala puno :)
2015 10 10
mozes je odma koristit, pin ti dolazi na tvoju adresu [:smijesi]
2015 10 10
Hvala :) i zaboravila sam nadodat, jel mi svaki mjesec na adresu dolazi izvještaj? I moze li se tu vidjeti tko mi uplaćuje i kome ja uplacujem, ili to pise kad provjeravam stanje na bankomatu?
2015 10 10
Na bankomatu se vidi samo stanje racuna, te mozes podici novce. A detaljne uplate mozes vidjeti na izvjescu. Uglavnom ako mislis puno poslovat (tipa da kupis kod mene [:smije] [:smije] ) onda si uzmi opciju net bankinga. Mene mjesecno na Pbz-u ispadne 8 kn. Znaci dobijes token i u njega stavis karticu i sa sifrom ulazis na svoju stranicu tekuceg racuna preko weba. I tamo mozes u bilo koje doba dana i noci provjeriti sve uplate, isplate, te mozes raditi bilo koje transakcije. [:smijesi]
2015 10 10
Stavili su mi da mi uzmi mjesečno 7 kn, mislim da je to bez net bankarstva. Jel se moze to naknadno promijeniti? A znaci sve uplate mi pisu na izvješću koje dodje kuci? I jel se to svaki mjesec poništava i pisu novi samo iz tog mjeseca ili? :)
2015 10 10
ako imas internet bankarstvo onda bi ti trebala svaki put doc poruka kad ti netko uplati, barem ja imam tako [:smijesi] i izvjestaj ti je od svakog mjeseca novi
2015 10 10
Mjesecna naknada od 7 kn ti uzima banka za vodjenje tekuceg. Ti mozes naknadno traziti net bankarstvo za 8 kn ili imas i mobilno bankarstvo, koje je isto tako negdje izmedju 8-10 kn. Jer ovisi o kojoj banci pricamo. Mozes ti slagati svoju lepezu usluga kako zelis. Mozes imati samo net bankarastvo. Mozes samo mobilno, ili oboje zajedno ili nista od toga kako ti je sada. Usluga je na mjesecnoj bazi i tako odlaskom u banku mozes mjenjati svoje usluge iz mj u mjesec. Ako imas samo izvjesce, ono ti dolazi jednom mjesecno i prikazane su ti sve transakcije (uplate i isplate) za prosli tekuci mjesec. I kad ti dodje slijedece izvjesce, ono ti je natavak na proslo. Znaci nece ti doci u prosincu izvjesce za svih proteklih 11 mjeseci, nego samo za jedanaesti mjesec.
2015 10 10