Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Ima li tko iskustva s ovim web shopom?

Vecer! [:smijesi] Da li je koja od vas kupovala opremu ili sl. za kucne ljubimce u zoofast web shopu? Cijene (barem za artikle koje ja trazim) su im i po tridesetak posto jeftinije nego na drugim mjestima, pa mi pada na pamet da mora biti neka kvaka [:znoji] [:sokiran] Kao na Krpicama kada netko prodaje prejeftino [:jezik] [:hihot]
2015 10 13
ja nisam, ali na face grupama sa kucnim ljubimcima spominju tu stranicu i svi ju hvale
2015 10 14
ja sam kupovala...jako sam zadovoljna bila, kupovala sam zdjelice i super su kvalitete bile..
2015 10 14
Znaci nema nikakve kvake? Istaknute cijene su to sto se placa? [:sokiran] Superiska!!! [:smije] [:smije] [:smije] @tinady - usporedjivala sam i zooplus shop i nisu mi imali sve sto trazim, plus su skuplji (npr. 10kg hrane u zoofast-u je 310kn, a u zooplus-u 430kn).
2015 10 14
ja mislim da da, nije bilo poštarine, al nemoj me držat za riječ, kupovala sam prije nešto više od godinu dana, tako da nisam zicer..
2015 10 14
Pise da nema postarine iznad 199kn. Sutra se bacam u shopping! (smajli koji trlja ruke) Hvala svima na pomoci [:poljubac]
2015 10 14