Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

vozački ispit za invalide

ima li netko iskustva? imam 80% invaliditeta, nisu mi potrebne ručne komande. kako je s lječničkim? da li je za invalide cijena veća/manja? [:smijesi]
2015 11 13
U Os je 9 i nesto, koliko pratim vise. To znam za automatik.
2015 11 13
vjerojatno bi prvo trebala proći liječnički da se vidi možeš li u svom stanju upravljati vozilom, a da nisi opasnost na cesti za sebe i druge
2015 11 13
poštovanje, znam iz prve ruke jer sam imala takav slučaj, odeš normalno na medicinu rada obaviti lječničko uvijerenje za upis u aškolu i oni će na lječničkom navesti da si sposobna za vozača B kategorije, ali uz napomenu koju oni ustanove da treba... naravno, lječnički košta isto kao i za sve ostale kandidate... ti možeš upisati u bilo kojoj školi želiš, obaviš predavanja iz propisa i p.pomoći , te izađeš u istoj toj aškoli kao i svi ostali kandidati na ispite iz propisa i p.pomoći, ali se onda ispišeš iz aškole i upišeš u aškolu gdje imaju obuku kandidata za invalidne osobe i tamo ćeš samo obaviti obuku iz vožnje i ispit iz vožnje( naravno,ako ti zbog nekih razloga(putovanja i sl)predstavlja problem odmah ići u aškolu koja ima osposobljavanje kandidata sa invaliditetom).... ako ti je tako svejedno, onda odmah upiši u aškolu jednu i riješen problem.... sretno...
2015 11 13
hvala punoooo :)
2015 11 13