Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

ne znam zasto

evo jucer mi se ovo dogodilo prvi puta, zabrinuta sam i ne znam sto mi je toliko smetalo.. cijeli dan sam normalno jela i navecer sam isla na rodendan, znaci od 9 do 5 ujutro ja sam popila mozda 5-6 casa, uglavnom pila sam polako i niti u jednom trenutku me nije "udarilo".. eh.. pocelo mi je biti lose, malaksala sam, drhatala i bilo mi je jako hladno, da bi na kraju u toaletu grlila skoljku, i jos 15 minuta po povratku kuci.. znam da nije od alkohola jer sam jako malo pila.. jos sad mi je lose i ne mogu ni pretpostaviti koji je razlog.. jel se kome desilo?
2015 11 22
Sada ćeš se ti meni smijati, ali meni tako bude kada cugu miješam sa Pepsi. Jednostavno mi ne paše i gotovo... Možda i tebi tako nešto nije pasalo.
2015 11 22
zagušljiv prostor, možda je nešto ubačeno u piće....
2015 11 22
ma vec dugo ono idem s ekipom i popijemo si, pili smo zbilja odlicno kvalitetno crno vino i coca-colu, original. zato mi i nije jasno.. primjetila bi da je od loseg vina, i nisam nista mjesala kad znam da mi to smeta..
2015 11 22
Jednom od dvije pive. Možda je nešto od hrane, možda nešto od alkohola, možda pokupila neki virus, ako imaš anksioznost tijelo zna tako reagirat...teško je pogoditi uzrok. Vjerujem da će sve biti ok. :)
2015 11 22
Viroza hara..
2015 11 22
Ja sam bila na jednoj večeri u petak i bilo je neko rose vino ful poznato cijenjeno skupo ovakvo i onakvo, Cim sam osjetila miris odmah mi je lose doslo,miris nekako jak,gorak a okus slatkast, NeZNAM neka ful cudna kombinacija ali opet mozda ti jednostavno ne odgovara alkohol..
2015 11 22
Trudna
2015 11 22
mozda ti smeta glasna muzika. ima slucajeva kod cura koje imaju poremeceni centar za ravnotezu da im je od glasne muzike jako lose
2015 11 22
Jednostavno ti nije sjeo alkohol
2015 11 22
Mah želučana viroza ti sad hara na sve strane..ja imala prošli tjedan. Riga ti se od svih mirisa koji postoje. Odvratan osjećaj...bit će oke sve :D
2015 11 22