Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

rad preko student servisa

molim info ako koja zna ovako, nudi mi se posao, od misec dana, ali preko student servisa, a ja to nisam,,,,e, sad,,,kaže ženska da ja mogu prijaviti bilo kojeg studenta, a ja mogu radit,,,,jel to točno i čiji br računa dajem ako je tako? I ima li to kakve posljedice za tog studenta u vidu nekakvih poreza ili slično na kraju godine? ako znate, dajte info pliz,,,,,zahvaljujem [:zaljubljen]
2015 11 24
Novac sjeda na račun od tog studenta, a porez se plaća jedino preko 50ak tisuća kuna. Ako prijeđe 11000 (otprilike, nisam sigurna) tada student prestaje biti porezna olakšica roditeljima.
2015 11 24
aufffff (onajkojisečešepoglavi),,,,,,ma nije da bi uzela bilo kojeg, al, ono, ipak su to novci,,,,hvala curke na info
2015 11 24
Nema na čemu! Znam da neki uzimaju proviziju od 5 do 10% .. pa samo da znaš!
2015 11 24
iznad 10.000kn tog studenta se skida sa porezne kartice roditelja, iznad 50.000 kn taj student mora i sam platit porez nebi nikako napravila nekome preko 10.000 u godini....roditelji ce joj/njemu izgubit od place dosta love, jer vise nece bit porezna olaksica pitaj osobu svakako dali i sama misli radit i koliko da nebi zajedno presli taj limit
2015 11 24
Pa ako dobro poznaješ studenta onda nemaš frke. Ponudi mu koju stotku za uslugu i to je to
2015 11 24
Eto cure već napisale prije mene, nisam bila dovoljno brza hehe, al eto neka stoji i moj odgovor :)
2015 11 24
Ako poslodavac pristane da doneseš tuđi studentski ugovor onda možeš. Ne prijavljuješ nikoga, već samo doneseš tuđi studentski ugovor i kad odradiš posao, poslodavac na taj ugovor piše satnicu i iznos plaće, te se ugovor proslijeđuje student servisu. Poslodavac uplaćuje taj iznos student servisu, a oni potom plaću proslijeđuju na račun čiji je studenstski ugovor. Bilo bi stoga poželjno da imaš nekoga kome vjeruješ da će ti podignuti tvoje novce i dati ih tebi. Lijepo bi bilo od tebe da daš i neku proviziju onome tko ti je posudio svoj ugovor. Obično studenti uzimaju 5-10% provizije od uplaćenog iznosa, ovisi o dogovoru.
2015 11 24
Iznad 13 000kn se skida roditeljima, tako piše na zg sc-u :D
2015 11 24
nisam znala cifru tocnu ali znam da skidaju jer je mama od frednice mislim tako izgubla cca 3500kn tu godinu
2015 11 24
E da, treba pripaziti dobro! :)
2015 11 24