Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Nije mi jasno zašto mi je brisane Nove stvari u shopu?

Zbog čega? Što ja nemogu raditi vlastiti popust da se riješim stvari u shopu? Ne vidim tu logike? Ja čak neznam što ste mi izbrisali iz shopa? Sada neznam koje ste stvari pomakli a zamjenske slike nema.. Jako mi je teško razumijeti Vaša pravila.
2015 11 28
Znači jasno mi je da izbrišete post koji reklamira da imam popust u shopu, ali da mi brišete 3 stvari koje prodaje NOVE sa mojim slikama to mi nije jasno.
2015 11 28
e zbog tih gluposti napustam ovu "poboljsanu " stranicu na njuskalu te barem upozore
2015 11 28
Da,stojim iza svega stranica je gora .Plus što šteka ,slike su postale mutnije i nekako proširene na oglasima ,a plus sve to meni već 3 dana se briše oglas s prvom stranicom MOJOM SLIKOM orginalnog parfema ,a tek sam 3-ću sliku stavila s neta ,jer samo iz tog razloga da se vidi unutrašnjost bočice ,jer ne želim zapakiran parfem iz celofana odmotavati .Rečeno je da prva SLIKA mora biti naša -što sam i napravila ,a OGLAS se također briše !!! ZAŠTO????
2015 11 28
možda vam slike izgledaju previše profesionalno pa onaj ko briše misli da su slike s netta
2015 11 28
i meni se brišu,a iste takve stvari i ostali prodaju
2015 11 28
Mene zivcira sto ne mogu odgovorit na poruku, vec 10 dana.. ispadam neozbiljan prodavac
2015 11 28
Prva fotografija oglasa ne smije biti kolaž, koliko sam upoznata, a gotovo svi artikli su kolaži.
2015 11 28
@littlegirl- stavi u opis profila velikim slovima da ne možeš odgovoriti na poruke zbog štekanja stranice i neka ti pišu na mail. :)
2015 11 28
Hvalaaa na savjetu toga se nisam sjetilaa haha :)
2015 11 28
Kolaž smije biti postavljen ako se sastoji od 2 fotke i mogu se imati svi oglasi izradjeni na taj način ...e ali kolaž od 3 slike je već kršenje pravila (!) - glupost samo takva kao i većina glupih pravila na ovoj stranici
2015 11 28
slazem se
2015 11 28
Da li se pravila na mojekrpice ovako često mjenjaju? Ukoliko da zbog čega nema pop-up kada se ponovno ulogiraš da budeš odmah obavješten o novim pravilima? Kako se radi na svim sličnim stranicama? Ja stvarno nema vremena, kopati po forumu i tražiti nova pravila. Jedva imam vremena da vidim muža. Zbog čega pravila nisu istaknuta negdje vidljivo kada ih već ovoliko često mjenjate?
2015 11 29
Točno hanami; da ne dobijemo taj bullshit info mail od uhljeb adminke, mora da bismo hodale gole i bose u neznanju o novim trendovima, uredno to dobijem - služi mi kao laksativ...
2015 11 29
sada gledam i nemogu i dalje naći ta pravila, jednom sam ih našla ali sada čak ni pod novim ČPP nemogu naći pravila .. :o :| :( :/
2015 12 13
1 2