Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

zna li koja od vas...

Curke išla bi sutra na ugradnju umjetnih trepavica a nikada to nisam radila pa da probam i onako su moje sičušne :( e sad imam par pitanja: -oču li uništiti svoje trepke zbog umjetnih -kolko one traju od prilike Bla bla bla ako je koja od vas več stavljala dali bi mi mogle reći malo o tome hvaaala :*
2015 11 29
Radila sam ih u Sesvetama i preeedivne su bile, u principu kolko para-tolko muzike, ako stavis kvalitetne, nece se tvoje unistiti vec samo ispasti zajedno s umjetnima prirodnim putem. . bile su od nerca mislim i trajale su mi mjesec i pol i jos uvijek bile divne, samo sam isla nadopuniti nesto sitno. .
2015 11 29
Prvo i po meni najvažnije - odaberi neki dobar salon, pogledaj po forumima koga se hvali i tko se već duže bavi time. Tvoje se ne bi trebale uništit jer se trepka lijepi na tvoju koja normalno ispod raste, a traje ovisno koliko tvoje ispadaju. Kažu do 6 tj., al ne mogu si zamislit kako bi to izgledalo, po meni svakih 2-3 tjedna bi trebalo otići na dopunu.
2015 11 29
Utrepa: hvala ti :) Gea1508: idem na "sigurno mjesto" gospođa se dugo bavi time hvala ti draga Laanicaa: skužila sam svaki put isti odgovor (google) htjela sam se i ovdje raspitsti hvala ti :)
2015 11 29
ne isplati ti se pitati zenu kod koje dodes na trepavice, bolje ti je ovako pitati bez obzira koliko se netko buni da ne. Ovo je forum gdje dolaze zene i nema boljeg mjesta za ovakvu temu. i po meni je tema zanimljiva i za ostale koje se to pitaju. Ja sam isla u dva razlicita salona u Sesvetama. i moje iskustvo je : da ako puno platis ne znaci da ce ti biti bolje i kvalitetno. Ja sam isla prvo u Dani fun u Sesvetama i platila ugradnju ( jednu na jednu ) 200 kn, dobila sam duzinu i oblik kakav sam htjela i pasalo mi je oku. Trajale su rekordnooooooo dugoooooo, od kraja 7mj. pa do pocetka 10 mj. Padala se tu i tamo koje ali bez problema sam ih na kraju maskarom jos zakamuflirala. Dok sam drugi put isla u salon Kallos, prije jedno 2 i pol tjedna i jako sam nezadovoljna. Dabe joj profesionalni stav, prezuvanje u salonu u njihove kroksice i pokrivanje dekom kod rada. Kad mi je izfilozofirala o tome koda samo ona na naj bolje. Platila sm 490 kn, i vec mi ih je popadalo preko pola. Nisam dobila zeljenu duzinu jer kao duze na moje oko ne moze. Hahahha. Krivooo i Izgledaju mi bolje umjetne nego u prvom slucaju. Uvjerila me da mi mora ljepiti od 3 do 5 pramena na trepavicu, ja reko ok . Jel to je skuplja verzija. Da bi ju kroz razgovor dobila na foru -dok sam ju popitavala da zasto mi nije napravila jednostavniju varijantu od 300 kn, rekla sljedece: da mi je mogla i da bi bilo bolje hahah, uglavnom kod trepavica kad ljepi vise njih na jednu ne ugraduje na svaku tvoju a kod jedne na jednu ugraduje na svaku tvoju.
2015 11 29
i konacni rezultat ti ispadne bolji, jeftiniji, prirodniji, oprostite na ne pisanju zareza i pogreskama, morala sam to napisati u jednom dahu. I sad sam opet u Njemackoj i moram ici ovdje na nadopunu koja je skuplja. A glupaca mislila sam kako cu bolje proci u Hr u salonu Kallos kod jedne profesionalke. i Da jos napomenem da se nisam osjecala ugodno jer docina sefica se drzi kao primadona, i tokom rada suti . 2 sata sutnje, i cekanja kako ces izgledati jer ti na pocetku neda ogledalo da das potvrdu jel zelis da u tom smjeru nastavi. i da zaboravila odg na tvoje pitanje, nece tvojima biti nista ako ti napravi netko kako treba [:smijesi]
2015 11 29
Anajack:punnnooo puno ti hvala na ovim važnim informacijama..svakako sam se raspitala kamu i gdje ici i nasla sam gospodu koja se dugo bavi time i prica se da je dobra u tome pusicaaa
2015 11 29
Nista, nema gorega kad das novce a nisi zadovoljna. Nadam se da sam pomogla. Ako ti je prvi put. Naj bolje ti je da dodes sa stavom da se u potpunosti razumijes u to. SAmo recimo fali ti trece oko da si sama stavis. Hahah Kad ti pocne stavljati trazi ogledalo, da vidis duljinu i oblik, pa da ti moze povecati ako nisi zadovoljna. Izricito trazi da se stavlja na svaku tvoju, jer tako imas duzi rok kod ispadnja da ih imas gusce sto duze. Imas oblike b, c, d, j . Duzine od 6mm na dalje i debiljne od 0.10 mm pa na dalje.
2015 11 29
Anajack:Draga i više si mi nego 'pomogla hvala ti oču pazit ču na sve to nadam se da če bit ok javit ču vam kako je ispalo.
2015 11 29
Imas ih i po bojama, neke kad se stave izgledaju jako crno i sjajno, samim time i plasticno. Trazi prirodniji look, ako stavljas 3d nesmijes stavljati maskaru jer te su trepke ekstra tanke i slijepiti ce ti se i sranje. Dok kod ovih mozes mazati , i pitaj ju slobodno za kvalitetu ljepila, jer ono je jako bitno, meni sad ispadaju a da ne vidim svoju na njima, znaci ljepilo se otapa prebrzo. Strasno
2015 11 29
ako imas rijetke trepavice pokusatice ti uvaliti te 3d, 4d ruski volumen. vidjeti ces sto ti se najvise dopada, ali mozes uzeti i jednu na jednu pa da ti tu i tamo umetne na tvoju jednu 2,3 za gustocu i super. nista, oprosti ja se raspisala, ali nadam se da ce pomoci. lp :)))
2015 11 29
Moja frendica ih ima već dvije godine super izgledaju, svaki mjesec ide na popravak, nije jeftin sport ali izgleda genijalno
2015 11 29
Već su ti cure sve rekle, moj savjet je da probaš sa manjim volumenom, jedna na jednu, pa drugi put pojacaj ako misliš da je bolje
2015 11 29
curke hvala vam sve ste mi pomoglee,aj bit će valjda ok :D
2015 11 29
Ja sam isto isla u Kallon u Sesvetama i prezadovoljna sam :) Bas bas! Makar mi nije radila šefica nego druga neka koja radi(samo su dvije tako da, malo jača curka) i rekla sam joj da želim prirodne, da ne želim one Barbie , i diiivne su. Prošlo je sad već 3 tjedna i još uvijek izgledaju super,za 5 dana idem na nadopunu. Makar ne bi ni trebala, ali ajde :) Nisam uopce primjetila da mi je puno mojih trepavica ispalo, vidim samo ove lažne. Baš mi je čudno da si bila nezadovoljna Anajack :(
2015 11 30
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija