Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nudim posao! Razgovor već sutra!

Naime, već sam istu temu otvorila prije., a sad se traži još jedan radnik/ca u istoj firmi i za isti posao, u Zagrebu. Traži se osoba za stalno, pa molim da se ne javljaju oni koji zapravo traže posao u nekoj drugoj struci, a ovo bi privremeno radili! To je firma u kojoj rade 2 člana moje obitelji pa vam mogu ugovoriti razgovor za posao. Traži se prodavač/ica, (nema nikakvih uvjeta što se tiče obrazovanja niti prijašnjih iskustava), za rad u ribarnici, ili na Dolcu ili na Trešnjevci, još nisu sigurni gdje će stavit radnika jer imaju ribarnice na oba mjesta. Radno vrijeme od 7-14, znači idealno za onoga tko voli imat slobodan skoro čitav dan, a posao odradit ujutro. Radi se i subotom i nedjeljom, al nedjeljom kraće. Ponedjeljak je slobodan. Početna plaća oko 3500kn, a onda ovisno o tome koliko ćete imati mjesečnu prodaju plaća može rasti i do 5, 6 tisuća ako ste dobri (njihovi najbolji prodavači zarađuju i po 6 tisuća). Sve ovisi koliko ste motivirani za posao. Molim da mi se jave samo ozbiljno zainteresirani! Nemojte se javljati ako vam se imalo gade ribe! Nadam se da ću uspjeti pomoći nekome u potrazi za zaposlenjem
2015 11 30
Pozdrav, ako možete ostaviti broj telefona ili mail jer preporučila bi vas svojoj prijateljici koji hitno treba posao, hvala, lp
2015 11 30