Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

hvala svim dusebriznicima

sto mi je tema izbrisana znam da sam stala puno ljudi na zulj al kako vas nije sram. trazila sam jaknu xxl za prijateljicu koja nemoze radit jer jj dijete boluje od leukemije a ne zato sto ne zeli jer od prihoda ima muzevu bijednu zastitarsku placu i invalidninu za dijete jer od toga placaju i rzije i kredit i potrepstine za skolu mene zanima kako vas nije sram ne pomoc nego odmoc takvoj sudbini e pa sretan bozic i vama fujjjj
2015 12 01
Nisam vidjela temu? ..i što se zbilo dalje,kako si stala na žulj?
2015 12 01
opcenit kad ukazujem na prevarante i manipulatore tema je izbrisana s obzirom da tema "ajmo se mijenjati" jos tu stoji, pretpostavka je da ju je neko prijavio
2015 12 01
Ja imam jaknu ako treba vlč 40/42 znam da nije XXL ali mozda moze pomoc
2015 12 01
dada hvala al to je malo
2015 12 01
naravno teme kojima se može pomoći nekome se brišu,a prijavljuju ih one koje naskaču sa svojim temama zavirite kod meneeeee,akcija i sl. iz razloga samo njima znanim. a na žulj si mogla stati eventualno nekoj "potencijalnoj" prevarantici koju si razotkrila..
2015 12 01
stvar je da mi nisu jasni takvi ljudi
2015 12 01
Reci prijateljici da ode pitati na centar za socijalnu skrb dali ima pravo bit doma s djetetom i da je se s njihove strane(ako ministarstvo zdravstva odobri) zaposli kao njegovateljicu. Opet ce bit doma s djetetom al bi joj to bilo placeno,isao bi joj radni staz i bili bi joj placeni doprinosi ako se odobri. Ja sam si to rijesila,moja kcer ima drugaciji problem =cerebralnu paralizu) ali ako zbog toga ne moze na posao,te joj djete treba stalnu njegu i nadzor onda bi joj mogli odobrit. Ne kosta ju nista da pita.
2015 12 01
Ma pusti..,imam pelerinu toplu,nemam jaknu..
2015 12 01
Ja nemam jaknu te veličine jer sam sitna ,ali imam dosta dječjih stvari pa ako je nesto potrebno napiši, rado cu pokloniti:)
2015 12 01
alway-nije stvar dal moze nego mora. od centra su dobili samo one bonove za struju. cak nisu smanjili ni cijenu boravka i prehrane za drugo dijete neg tu mjesecno istrese 400kn sad je neki dan trebala antibiotik za dijete i u apoteci su joj naplatili 50kn grrrrrrrrrrrrrrrrrr
2015 12 01
Ako bilo sta drugo treba, igračke, cipele 37 bilo sta jer sam sitna i uska javi.
2015 12 01
Imam ti ja jaknu xxl plavu s kapuljacom debelu poklonim joj ako moze primopredaja u Zagrebu debela je ne stane u paket tiska
2015 12 01
ljilja- ona nemoze van zbog malog al ja mogu. hvala ti puno a ostalim dusebriznicima jos jednom "sve najbolje" i fuj
2015 12 01
mmm-hval za sad netreba :*
2015 12 01
1 2 3