Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Spas za zgužvane zavjese

možda će ova tema bit smješna mlađim curama ovdje,al ako nekom pomogne-mene je spasilo [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] pred godinu dana sam kupila nove zavjese za cijeli stan i lijepo pitala prodavačicu dal se moraju peglat i kaže mi žena da ne. kad sam ih oprala-šok!!! ne da ih treba peglat nego ih treba peglat dvaput. i ne,nije problem u vešmašini,probala sam više laganih programa uključujući onaj kaj je baš za zavjese. i tako,plačem ja godinu dana da sam bacila 3000kn u vjetar i kupila smeće. i sad se ja pripremam već mjesec i pol psihički za peglanje zavjesa. i stavim ih jučer (prvu polovicu ) u veš mašinu.bile su prljave jako. sjetim se svekrve da je rekla da u bijeli veš stavim prašak za pecivo za ekstra bjelinu.i mislim si-ma stavit ču soda bikarbonu,to je još bolje. stavila žličicu u prašak i još žlićicu u bubanj. kad ono!!! zavjese ravne!!!! ponovila postupak s drugom mašinom,ista stvar!!nisam ih morala peglat [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 19
super,hvala na savjetu,ja zbog takvih stvari neke zavjese samo držim u ormaru [:smije] ..Isprobat čemo,valjda nesmeta ako su zavjese druge boje osim bijele??? [:smijesi]
2014 04 19
Dobar savjet.. Moje se isto kao ne peglaju...kad ono [:boji]
2014 04 19
puno hvala na savjetu, sigurno će biti isproban [:kesi] nije mi uopće problem oprati prozore, ali kad se sjetim da to uključuje pranje i PEGLANJE zavjesa [:boji] [:znoji] [:hihot]
2014 04 19
super savjet, ja imam samo dvoje koje moram peglati, ali uvijek sam ih sa parom ravnala...tnx! [:kesi]
2014 04 19
Hvala, hvala...spasss!!! [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 19
Bas me zanimaaaa:) ja sad ima one visece konce a ne zavjese hehe ali mogla bih promijeniti malo. [:smije]
2014 04 19
[:smije] [:zaljubljen] super,hvalaa ovo možeš patentirat i bit bogata žena [:jezik]
2014 04 19
Bog zna jel djeluje samo na zavjese? [:sokiran]
2014 04 19
kad bi djelovalo na sveee to bi bilo sjajno ako ja to otkrijem neću nikom reć [:smije] vidjet ćete me na televiziji na PP-u u udarnom večernjem terminu. Bogata i slavna. [:smije]
2014 04 19
Ću da isprobam. [:smijesi]
2014 04 19
Ja sodu uvijek dodam zbog bjeline ali ipak mi se cini da je guzvanje vise do temp.vode i kolicine u bubnju. Btw moje se ne peglaju [:smije]
2014 04 19