Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana sam..

Kako sam nova na stranici unatoc prvoj pozitivnoj cura me zamolila da plati tek kad preuzme paket , prodavala sam cipkastu majicu i suknjicu . Novi kompletic za 40 kn plus troskovi pt , ja sam joj poslala kako smo se dogovorile , nakon sto je dobila paket i probala posalje mi poruku kako joj je to maleno i da ce mi vrattit, poslat postom , ja ju zamolim da mi posalje tiskom ona nemoze, mislim si ok ,ajde poklanjam joj. Ona sva sretna , meni drago , govori da ce dat sestri onda, a meni pustit povratnu...sad vidim da na svom profilu prodaje odvojeno taj kompletic , majicu za 80 kn , a suknju za 70 kn [:tuzan] [:tuzan] moram ovo podijelit sa vama jer mislim da to zaista nije fer , neka to ona prodaje dalje ali za neku normalnu cijenu [:tuzan]
2014 04 20
Mislim da je to nekorektno i bezobrazno od nje
2014 04 20
kako se cura zove?
2014 04 20
Hmm, baš podlo od nje...
2014 04 20
kupusic necu je javno prozivat , cura ima dosta pozitivnih , ali vidim da to nije nikakvo mjerilo...
2014 04 20
katastrofa [:ljut] [:ljut] [:tuzan]
2014 04 20
[:frustriran] nije u redu (da ne upotrebim neku grublju riječ) [:frustriran]
2014 04 20
zašto nebi javno?ako je ona u stanju takvo nešto napraviti,znajući da ćeš ti to vidjeti,nek sada i drugi vide to!!
2014 04 20
Svasta! jasno je iz povratnih o kojoj je curi rijec...meni to zaista nije nimalo u redu...
2014 04 20
to je prepreprepokvareno, o kome se radi
2014 04 20
ja se nekidan jedva susdržala da ne otvaram novu temu radi ženske koja je stavila cijenu catrice ruža 80 kn i napisala da je maksimalno sniženo i nema cjenkanja (jer to je ipak lažno predstavljanje proizvoda i netko neupućen može pomisliti da je naletio na "priliku" [:frustriran] ), ali ovo je odvratno. [:ljut]
2014 04 20
kupusic vjerovatno je mislila da necu vidjet , ja na ovoj stranici nisam cesto
2014 04 20
Ustvari dobila je od tebe gratis i sad će još i na tebi zaraditi, pa kad si tako velikodušna de onda i meni nešto pošalji da i ja stavim u prodaju, nije bitno o kojoj se korisnici radi ali očito je jako bezobrazna jer smatram da nije tvoj problem sto joj kupljeno ne odogovara jer ako si sve navela u opisu onda to više nije tvoj problem
2014 04 20
iz povratnih se vidi tko je dotična [:ljut] a ona se nekidan ide žaliti zbog nekih cipela, a vidi šta radi??? [:frustriran] [:frustriran] nije u redu i gotovo
2014 04 20
ma svi se cudimoko pura dreku. pa tu bar pola cura to radi. zamjenjenu robu pokusavaju prodati za triput vecu cijenu, kao poklonjenu ili s ebaya. nista novo. nije ok prema tebi ali sta sad. a pozitivne bas nis ne znace. i btw mislim da bi trebala reci o kom se radi, tesko mi je ozbikjno shvatiti frazu *jedna cura*
2014 04 20
1 2 3