Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana sam..

+ Jedna od rijetkih ovdje. Drago mi je da takve još postoje a ovoj stranici. Hvala :))) preporučam! :) Kristina98 prije 9 dana, 19:43 Drago joj je šta si joj poklonila nešto a ona na tome zarađuje? Bome baš za pohvalu
2014 04 20
@mirnaz odi kod nje u povratne inf. i vidjet ćeš o kojoj se curi radi [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 04 20
Ma kojih ovdje ima mustri.....nisam se jednom razočarala......i ispala bedaček..... Pokloniš im, pa nemaju za poštarinu pa platiš i to, sva sretna i vesela jer si nekom pomogla i usrećila ga.... I kad osvanu u njenom ormaru te iste stvari za cifre koje su puno puno veće nego kaj su bile moje , pa kad malo istražiš i vidiš da iste dane kad nema za poštarinu drugima plaća za kupljenu, hvale ju u nebesa kak je fer , poštena i brzo uplatila , pa koda ti netko zaljepi pljusku..... Pa cure drage.....kaj se mota po vašim glavama....... iskorištavate nečiju dobrotu....razmislite malo sve takve....... [:sramezljiv]
2014 04 20
hahah @Garavusa i meni bi bilo drago da postoje još takve kad bi mi poslale nešto od čega ću ja imati korist [:hihot] [:hihot]
2014 04 20
mene su izmuzle za snizenja i poklanjanje postarine on ekoje su imale skupe artikle i debelo precijenjene.. baš pokvareno ovo. dobije nešto i prodaje onda.. i to izmami a ne da dobije na lijepe oči
2014 04 20
curi se zahvaljuje u povratnima sta ima jos velikodusnih ljudi koji poklanjaju stvari da ih se onda moze skuplje prodat
2014 04 20
Ne da je pokvareno, nego je stvarno odurno kako neke cure mogu nisko past. Poklonjenom konju se ne gleda u zube. A ona to još pod duplo prodaje ma nek ju sram bude, ljigavica jedna proracunata!
2014 04 20
mislin da bi u takvim slučajevima tribalo bar neutralne ostavljati, da budući kupci budu upoznati s kakvom osobom posluju, jer ja sigurno s takvom ne bi surađivala pa da ne znan što prodaje po ne znan kojoj cijeni..
2014 04 20
ajme odvratno [:frustriran] sve se moze razumit i da je kriza i sve, al ako ti neko POKLONI nesto (nakon sta si bija potencijalni kupac al nisi mogla platit ) onda bi bilo korektno NE Prodavat.. mada mislin valjda znas prije kupnje i javljanja nekom jel imas novaca ili ne.. uzas.. molin autoricu teme da mi u inbox posalje profil doticne da znan di necu kupit nista.. hvala [:zaljubljen]
2014 04 20
A kravetine Da je cura platila kupljeno, tih 40kn+pt i kasnije preprodavala ok, a ti joj jos i pozitivnu dala :)
2014 04 20
a kako si joj dala gratis ako je morala platiti kad je preuzimala paket? [:sokiran]
2014 04 20
@malamaca55555 koliko sam shvatila nije cura plaćala pouzećem, nego je bio dogovor da će uplatiti banci nakon što primi paket.
2014 04 20
ahaaa ;) ja sam kontala da je pouzecem slala pa mi nije bilo jasno,hvala na objasnjenju :)
2014 04 20
tea88181 pustila sam joj pozitivnu jer me zamolila da i ja njoj pustim , pa sam mislila zasto ne, sad cu je obrisat samo , jer je nije zasluzila , malamaca55555 ja sam platila troskove pt , nisam slala pouzecem
2014 04 20
baš mi je žao iskreno.. prebezobrazno od nje
2014 04 20