Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

farbanje crne kose

dobroo jutro drage mojee,da prijedem na stvar,prirodno imam svijetlo smedu boju kose,vec 3 godine farbam se uvijek u crnu,ovaj mjesec sam uzela smeđe-crnu,ofarbala sam se i normalno,crna je a ima smede-crvenkasti odsjaj,e sad,puklo me nesta da probam kupit ljubicastu farbu,i iduci mj da na ovu crnu boju stavim nju,ljubicastu..kak bi to izgledalo? ja mslm da bi bila crna a imala ljubicasti odsjaj,ne zelim ljubicastu kosu [:boji] nego bas taj odsjaj,sta mislite o tome? jel vrijedi pokusati? [:poljubac]
2014 04 23
Godinama farbam kosu u crno (prirodno sam smeđa). Također sam stavila ljubičastu i nakraju mi je samo izrast bio ljubičast [:sokiran] a kosa i dalje crna [:zaljubljen]
2014 04 23
[:tuzan]
2014 04 23
Dugo sam bila crna i imala sam slične pokušaje prelaska u crvenu i ljubičastu...na žalost izrast je poprimio traženu boju a ostatak je ostao crn. Jedino blajh uspjeva skinut crnu. [:tuzan] [:znoji] Tako da ti predlažem prvo zblajhat (pramenove) pa onda nabacit ljubičastu ili koju već boju želiš.
2014 04 23
Crni pigment na farbanoj kosi ti je prejak da ista mozes na njega. Da, samo ce ti izrast bit obojan. [:zaljubljen] tqk sam ja pametna u srednjoj skoli htjela iz crne u tamnocrvenu pa mi je izrast bio crven a ostalo crno. Haha uzas... Ali crna s plavim odsjajem- to mi je uspjelo. Bilo je kuuil [:kesi]
2014 04 23
Evo ja se već 9 mj. nisam farbala i mogu ti reći da mi je kosa tamno smeđa. Imam izrast, al su mi i vrhovi smeđi jer mi se boja ispire [:smijesi] Sad ako hoćeš baš biti tamno ljubičasta strpi se malo i nemoj se farbati. Mada znam da je to nešto najteže [:hihot]
2014 04 23
i ja sam se farbala u crnu s plavim odsjajem,all nije mi bas nes bila [:smije]
2014 04 23
godinama se vec farbam u crnu boj i također sam imala "fazu ljubičaste", naravno ne one doslovno ljubičaste već onaj odsjaj patliđan boje. Ja sam ga dobila tako da sam prvo izrast obojala u crno,pa zatim sam farbala s tom ljubičastom i super mi je ispalo [:smijesi]
2014 04 23
izrast ce biti ljubicastiji od ostatka kose,pogotovo ako svjetliji dosta
2014 04 23
Najbolje da odes do frizerke, vec bude nesto smiksala...Tak sam ja jednom kupila neku crnu sa "ljubicastim odsjajem", bila je od Loreala, nema je vise, pa sam nekoliko tjedana okolo hodala sa jakim tamno plavim odsjajem! [:place] [:tuzan] Al' sam bila zapazena!!! [:hihot] [:hihot]
2014 04 23
nakon kolko si se farbala u ljubicasto,nakon sto si taj izrast ofarbala? malo me strah odma farbat [:zaljubljen]
2014 04 23
Ma nisam vise ekperimentirala tako, pogotovo ne sama... Ali trebalo je nekoliko tjedana da se farba ispere, pa mi je onda frizerka stavila neku jako tamnu smedju i bilo je sve ok. [:smijesi] A sad se vec duze sama farbam, jer i nije vise neka velika promjena.... [:smijesi]
2014 04 23