Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

MOJI ARTIKLI NISU VIDLJIVI

Bok svima, molila bih pomoć, zašto moji artikli koje sam postavila večeras nisu vidjljivi na glavnom izborniku??? Samo su vidjljive 2stvari o 7-8 što sam večeras uploadala? Stavila sam par košulja, tunika, 1 haljinu ali toga nema kad se klikne ta kategorija... Kako će me itko naći ako nema mojih stvari????? Hvala unaprijed
2014 04 24
budu došli, ne brini ;)
2014 04 24
moji su vidljivi! pogledajte ih :D
2014 04 24
ajde vidite dal je vidljiv moj profil
2014 04 24
[:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 24
Pa vidljivo ti je sve,evo ja vidim te tvoje nevidljive artikle-7 novih. 2 stvari su ti već rezervirane,a stavite su prije sat vremena.Hm,hm... Daj i nama recept... [:hihot]
2014 04 24
concorde [:place] [:place] [:place] želim i ja da mi se rezerviraju stvari koje sam stavila prije pola godine! ili npr.nove bershka traperice s etiketom. ni to ne bi bilo loše
2014 04 24
Pasgaro i ja očajno želim,zato i tražim recept. Mislim da moraju biti nevidljivi [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] [:smije] da bi ih netko primjetio.
2014 04 24
Na profilu su vidjljive, da i jedino su tu i vidljive i nigdje drugdje! Ali nisu vidljive na glavnom izborniku kad se ide na odabir odjeće ili kad se stisne Košulje ili Majice ili Haljine. Recimo napišete Esprit i kliknete "TRaži" a moja košulja ne ispada, nema je niti je ima kad se uđe u Košulje ni nigdje je nema...
2014 04 24
Tajni recept: pa nemam ga baš, naišla sam na jednu dragu gospođu kojoj treba garderoba koje se ja rješavam jer je meni veliko, dala joj extra popust jer će uzet više stvari i na sebe još preuzela Tisak. ma sve samo da se riješim tih stvari koje ne nosim, jer mi više ne stoji [:kesi] Pa ću kupit na Krpicama krpice za sebe [:smije]
2014 04 24
heheh @MajaZg040 [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 04 24
Meni se ništa ne vidi :(
2014 04 24