Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Otvaranje paketica pred postarom?

Mozda malo glupo pitanje ali, moze li se paketic otvoriti ispred postara pa tek onda platiti? Znam da prihvacaju prijevaru ako npr. narucis mobitel a stigne ti cigla. Sto je kada npr. narucimo Nike tenisice, a dobijemo neke stare, petnaeste tenisice? Jeste li imali takvih iskustava? [:sokiran]
2014 07 22
Može se.
2014 07 22
u nekoj od prijasnjih tema je jedna cura rekla da su joj dozvolili da otvori pred postarom..i hvala bogu da je, jer umjesto mobitela koji je narucila 8neki novi) joj je stigao neki prahistorijski, pa ga je odmah vratila postaru da ga vrati natrag posiljatelju...
2014 07 22
neznam moj muž je poštar i on kaže da se ne može jer di bi bio kraj tome... [:hihot]
2014 07 22
po meni zašto ne, to bi tako i trebalo...koja je onda svrha...preporučenog osim što će prodavač dobiti novce, a ti paket (za kojeg više nije sigurno što je unutra,...) ali jednom sam na temi pročitala, da se ne smije, sad nezz jel se šta promijenilo s obzirom da su rekli pomoći kupcima na crnom tržištu, jer je bilo more situacija da ljudi dobiju cigle i sli....nisam sigurna
2014 07 22
ja sam isto čula da se zapravo to nebi smjelo raditi.... ali sve ovisi koliko si dobar s poštarom... [:smijesi]
2014 07 22
ja pitala svojeg poštara prije cca.godinu dana i rekao da se ne može
2014 07 22
Zvala sam postu i rekli su da se smije otvoriti po novom ali zalba ide ako smo dobili ciglu ili komad drveta. [:tuzan] [:sokiran]
2014 07 22
po novom je da se može ako se šalje pouzećem, a obične pošiljke mislim da se ne može otvarati
2014 07 22
paket poslan pouzećem ..........mislim da po novom se može otvoriti i provjeriti sadržaj, prije nije moglo ali od nedavno da [:smijesi]
2014 07 22
moj muž veli da bi poštar onda cijeli dan mogao samo nositi pošiljke do primaoca a onda otvorene nazad u poštu,a gdje su računi,letci,ovrhe i sve ostalo što mora odnjeti,on kaže da se to nesmije i da oni nemaju ovlasti za to.
2014 07 22
moze, novo pravilo. vezano uz slanje pouzecem
2014 07 22
DA POUZEĆEM DA,ALI OBIČNE POŠILJKE NE A TKO JOŠ NA KRPICAMA ŠALJE POUZEĆEM?
2014 07 22
da vezano samo uz slanje pouzecem ali ne i obican paket ili posiljka nema bas toliko puno paketa pouzecem da se ne stigne a i ako je to novo pravilo duzan je to i napraviti
2014 07 22
Djevojka iz prvog posta pita za pouzeće. Pitanje njezino glasi: Mozda malo glupo pitanje ali, moze li se paketic otvoriti ispred postara pa tek onda platiti?
2014 07 22
1 2