Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Novi Vinodolski - odmor

Što mislite o Novon Vinodolskom? Ima mnogo sadržaja i događaja a i cijene apartmana nisu tako skupe. Hvala. [:smijesi]
2014 07 23
Apartmani su neki skupi, ali ima i povoljnih, npr.: Vila Lucia (čak ima i svoju stranicu vilalucia.com.hr). Molim vaša mišljenja. Hvala!
2014 07 23
Meni se čini ok, a Crikvenica je isto blizu nekih 15min autom ako odlučiš malo promijeniti. [:kesi] Do Novog odem koji puta na kupanje, na jedan dan , [:smijesi]
2014 07 23
Meni tamo uvijek bilo super, plaže su čiste, a cijene u npr pizzerijama nisu puno skuplje, isto tako ima veliki Konzum u kojemu je kao kod nas. Barem se ja tako sjećam [:smijesi] bila sam pretprošle god tamo, a prošle u Crikvenici.. isto sve super, čisto, nije skupo [:zaljubljen]
2014 07 23
Mi smo tamo išli skoro svake godine i svake se godine nešto novo dešava / otvori , zanimljivo je, živo, puno novosti, taj se gradić toliko razvio - za primjer ostalima. Ljudi su ljubazni i normalni. Plaže su lijepe, more čisto...stalno se nešt dešava, i Lidl je sad tamo, imaju i taj veći Konzum u centru, Tommy je malo dalje, Pekare rade stalno, ima i malih dućana, često svakakvih događanja ... meni se osobno tamo jako sviđa. [:smijesi]
2014 07 23
Lijepo je. 9.8. imaš Ružicu Vinodola, to bude najs.
2014 07 23
Imam ja nekoliko slobodnih termina u potpuno novim apartmanima 50 m od mora u Novom, pa pišite inbox ako kome treba!
2014 07 27
Trazim smjestaj povoljno. Djeca,suprug i ja. Djeca su:blizanke 9 gd. Sin 11 gd uskoro. Ako treba suprug i ja cemo spavati na podu. Potreban nam je dorucak,eventualno vecera,nije prijeko potrebna jer cemo hranu kupiti u blizini mjesta. Vecinu vremena mislimo biti na plazi.djeca su kulturna i nr stvaraju buku i ne rade nered. Ako netko ima i nesto privatno,stvarno nismo zahtjevni,vec su nam potrebna makar 3 dana da se maknemo iz svakodnevnice. Molim da mi posaljete link smjestaja i opis mjesta,te btoj telefona ovdje na krpice da vas mogu kontaktirati. Puno hvala.
2015 06 15