Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Korisnica Lumarigold

Ma ne znam. Amo lec.:)
2014 09 02
Nekome bi dobro dosao bitch slap!!!
2014 09 02
odvratna majica, ali ko jos ide davat 200kn za majicu na krpicama? KOJI VRAG??????????????? preglup potez. a ovu boli briga, prodala govna za 200kn. carica!
2014 09 02
Pa sta vas briga tko ce koliko izdvojiti za nesto na mk?? Prevarila ona nju za 50, 100, 200 kn, prevara je prevara! Sophiela, sama kazes da se blati korisnica koja se nije oglasila, a ti nisi procitala da je Izabella vec napisala na pocetku koliko ceka da se javi?? Malo si mi žešća karika! Prvo podji od sebe, pa onda mozes nabaciti srač po drugima! Samo ne znam kome ovo moze biti ok i tko moze stati na stranu osobe koja je poslala ovakav artikal? Sad smo mi nenormalne jer nam je to ogavno, a ti si pametna jer eto, volis dobivate takve artikle koje kupis ili koji Bog?! Svi imamo pravo iznjeti svoje misljenje, pa tako i ti, ali ne bi skodilo kada bi komentirala temu tek kada procitas prethodne komentare da bi povezala u cemu je stvar! Ja ti kazem, kupi majicu od. Izabell jer valjda je tebi prevarantica jako draga cura, pa eto, rijesi nas muka, a nju spasi od neg. komentara [:smije] [:smije]
2014 09 02
sophiela iz tvojih komentara sve frca od pozitive....strava! Ja npr. nikad ne bi ni na novu majicu dala 200kn al svatko radi kako mu volja pa nema potrebe da ulazimo u to. Činjenica je da ju je prevarila i poslala joj krpu! Izabella daj bar stavi njeno ime i prezime, da znamo kome ne smijemo uplaćivati. Ona već danas može napravit novi profil i nastavit sa "poslom" [:ljut]
2014 09 02
A ne znam jel se smije stavljati ime i prezime:(
2014 09 02
Ne, pobrisat ce ti adminka temu.
2014 09 02
Eee, necu onda. Dovoljno je ovako.
2014 09 02
1 2 ... 5 6 7