Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativne - pitanja, odgovori

ma, ne znam, meni je to tak bezveze... iokej, desilo se i meni nekoliko puta da se spojim na krpice, vidim da mi je netko postavio upit, ali taj tren ne stignem odgovoriti, pa kasnije zaboravim, i onda mi cura opet pošalje da me podsjeti, pa joj naposljetku odgovorim, ili joj bez podssećanja odgovorim, al par dana kasnije kad nađem vremena. tako da neću ni ja odmah zaljepiti negativnu, jer i sama sam znala odmah ne odgovoriti...ali evo ja sam curi vec poslala dvije poruke, i to sam hjela kupiti dva artikla. sad baš vidim da je jedan označen kao prodan, a meni ni A i B u poruke. stvarno mi je preglupo kad nešto želiš kupiti da nekog moraš 'moliti' da ti proda.
2014 09 22
Gle, ako njoj nije u cilju da proda, nije ni tebi onda od nje da kupiš ! [:smije] Nemoj joj se ni javljati više, nema šanse da je 5 poruka propustila !
2014 09 22
ne razumijem, ulogirat se, poslat poruku je 2min posla, u cemu je kvaka? imala sam vremena ulogirat se, ali ne i za pisanje poruke... ???...
2014 09 22
erzulie, ja bih na tvom mjestu samoj sebi sprcila negativku jer ocajavam nad predmetom ciji me vlasnik ne dozivljava ne danima vec tjednima koji prerastaju u mjesece. povratna se ostavlja nakon zavrsene suradnje, ne nacimavanja s pitanjima i odgovorima. jer se takve povratne brisu. [:smijesi]
2014 09 22
hahaha cipelitza [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2014 09 22
1 2