Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Nova Godina /

NAJBOLJI DOČEK NOVE 2015.U ZAGREBU

Približava se božićno vrijeme, Vi polako razmišljate o dočeku Nove godine? Dosta vam je klubova u koje možete otići svaki vikend i želite nešto inovativno, jedinstveno, gdje ćete se osjećati posebno, što ćete pamtiti i odlično se zabaviti? Sanjate ulazak crvenim tepihom, u ponoć gledate prekrasan vatromet dok Vas netko nudi čašom finog šampanjca u društvu svojih najmilijih, a uz to se nalazite u luksuzno uređenom interijeru i zabavljate se uz glazbu koja je točno po Vašem ukusu i sve to za malo novaca? Doček uvijek treba biti poseban, jer kažu po njemu se poznaje nadolazeća godina. Nova godina uvijek znači i novi početak- stoga je vrlo važno kako ćete ispratiti Staru te označiti početak Nove. Zbog toga Vas pozivamo na FENOMENALAN, EKSKLUZIVAN I INOVATIVAN početak Nove 2015 godine u našoj luksuznoj VILI S BAZENOM na Vrhovcu koja nikoga neće ostaviti ravnodušnim. Dođite i provedite doček Nove godine u dobrom raspoloženju i ludoj atmosferi te se osjećajte posebno, a mi Vam garantiramo da će Vam ovakav provod ostati u sjećanju ma koliko alkohola ispili tu noć! GLAZBA Dosta Vam je prepirki s frendovima koji imaju različite glazbene ukuse, a želite izaći zajedno van? Kod nas se ne morate brinuti oko toga. Kako se naša vila sastoji od 3 kata, za vas dovodimo 2 DJ-a, od kojih će jedan svirati na jednom katu, a drugi na ostala 2, tako da možete uživati u hitovima narodne i domaće ili house, eletro i dance glazbe, ovisno o Vašem ukusu! ;) ALL INCLUSIVE PONUDA Uključuje da cijelu noć jedete i pijete sa naših švedskih stolova koliko stane u Vas, te čaša finog šampanjca u ponoć dok gledate zapanjujuć vatromet koji priređujemo. CIJENA ULAZNICE 26.10 - 20.11 iznosi 279 kn 21.11- 20.12 iznosi 299 kn 21.- 29.12 iznosi 349 kn [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [slika:8efaf749-918a-48a1-b35a-56733b972146] za vise informacija i rezervacije karata mozete se javiti u inbox [:poljubac] [:poljubac]
2014 10 26
kud već [:sokiran]
2014 10 26
A zato da si ljudi znaju planirati vec [:jezik]
2014 10 26
A gdje ne to u zagrebu? :D i jel moze neki kontak? [:jezik]
2014 11 09
Gdje je*
2014 11 09
Vila je na Vrhovcu. Evo javila sam ti se u poruke, pa cemo se dogovoriti za broj :)
2014 11 21
I ja bi neki kontakt :)
2014 12 11
Evo poslala sam vam svoj broj mobitela u inbox :)
2014 12 11
Je, ali srećom ja sam uspjela vratiti sve novce ljudima koji su kupili karte od mene, izborila sam se za to ali drugima je sve propalo i na kraju sam i ja ostala bez novaca ali sam barem mogla ljudima koji su od mene kupili karte vratiti njihovo na vrijeme. [:tuzan]
2015 01 05