Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak - ovo je vjerojatno već bilo

ali moram se zahvaliti nepoznatoj ženi, najvjerojatnije krpičarki, što je prijavila zamjenu paketa pa moj paket još uvijek ima šanse doći do kupca [:znoji] [:znoji] Naime paketi su zamijenjeni na kiosku i moj skupi kaput je otišao u nepoznatom smjeru a kupac je primio paket sa hrpom stvari za klince, ona je prva podigla paket i odmah prijavila zamjenu paketa tako da su u Tisku kad sam ja nazvala već imali informaciju o zamjeni. Eto drage moje nisu svi ovdje prevaranti, dapače moje iskustvo pokazuje da ih je vrlo malo [:jezik]
2014 10 31
svaka čast!
2014 10 31
Ima super djevojaka ovdje. Svaka čast.
2014 10 31
jedino ne razumijem kako je moguće da su paketi zamijenjeni, bila sam sama navečer na kiosku [:tuzan]
2014 10 31
Tiskov paket ne putuje od tiska do tiska,vec ih prvo nanovo adresiraju(mi ispunimo onu tiskovu rucno) oni ju kompjutorski naprave,umetnu i tek onda salju...rade to vrlo pazljivo,tako da je barem jedna tema na krpicama dnevno o tisku i zalutalim/nestalim paketima [:vrti]
2014 10 31
aha, znači moja draga ženica na kiosku nije ništa zahebala, drago mi je to čuti [:smijesi] meni je ovo prvi problem sa tiskom pa sam se morala malo ispuhati, nisam prije čitala jer mi nije trebalo, takvi smo ljudi svi krvavi ispod kože [:sramezljiv] hvala na objašnjenju [:jezik]
2014 10 31
meni se isto prije skoro dva mjeseca desila zamjena tisak paketa..još nisam dobila povrat novca, iako su najavili da će uskoro biti uplaćena odšteta za paket
2014 10 31
ja očekujem da paketi budu upućeni na prave adrese jer sad ih imaju [:znoji] [:znoji]
2014 10 31