Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Participacija za boravak u bolnici...

Curke...ima li neka iskustava sa participacijama za boravak u bolnici??? Help... Naime, bila sam preko hitne primljena u bolnicu prije četiri mjeseca i boravila sam tamo tjedan dana.. Imala sam težak napadaj astme te sam bila tri dana na intenzivnoj, a ostatak na odjelu. Nisu mi radili nikakve skupe pretrage osim rtg pluća i sinusa, primala sam inhalacije te sumamed ...Sada mi je došao račun za platiti 2000kn jer nisam imala dopunsko. Za usporedbu, naš vjenčani kum koji je imao upalu gušterače te bio u bolnici više od dva tjedna, radio je ctg te par skupljih pretraga trebao je platiti 1 300kn.. Sad mi nije jasno, kako određuju koliko tko treba platiti te kome da se žalim? E da, i nisam dobila nikakve specifikacije računa- nego kao cijeli račun je 11000kn, a ja plaćam 2000.. Zbilja mi nije jasno, pogotovo kada imam drugi prinjer za usporedbu... E da, i ja sam ležala na Jordanovcu, a kum u novoj... [:sramezljiv] [:place] [:place] [:place]
2014 11 24
ja ti to ništa ne kužim... sve te izraze... znam da je dan bolnice 100kn i sada na to još nešto dodaju.. naravno, bilo bi mi puno jasnije da su mi poslali račun sa svime... Malo mi se to čini aljkavo.. [:smijesi]
2014 11 24
Jest, aljkavo je, možeš ih ići tražiti cijelu fakturu. A 2000kn je naprosto maksimalno koliko ti participiraš s obzirom da je ukupan iznos 11000kn, a 20% premašuje 2000kn.
2014 11 24
kužim taj dio... samo mi nije jasno kako su došli do toga.... i razumijem da je 20 % od 11 000kn više od dvije tisuće kuna... Ali opet... račun je obračunan 22.09, poslan 13.11., nitko mi u bolnici nije ništa govorio za participaciju. vidjela bi i platila bi odmah, a na intenzivnoj sam skoro i nastradala od čovjeka koji je imao napadaj delirija..aaaaaaaaaaaaaa...... zbilja mi je zlo.... nitko sretniji od mene da tamo nisam morala biti....
2014 11 24