Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

moje krpice slovenija

kupila bi nesto sa mojih krpica slovenija. Da li postoji neki nacin nakoji bi se registrirala jer ja nisam uspjela. Ima li tko iskusta sa slicnim problemom? Unaprijed hvala [:poljubac]
2014 11 25
mojbutik.si? [:smijesi] Ne znam kako nisi uspjela.. pokušaj opet, kao i ovdje kako si..ako ne uspijevaš.. javi, pa ću pisati administratorici tamo..
2014 11 25
uspjela sam preko face-a, ali kao da nisam, jer mi kad se logiram preko faca otvori profil ali kad kliknem na bilo sta npr. razgovori ili odem u trazilicu ponovo vrati na stranicu da se ulogiram... i kad se pokusam normalno ulogirati sve upisem kako treba ali me ne prepoznaje... Upisala sam se kao AnaOsterman ako ti bude trebalo!! Puno hvala na svemu!!
2014 11 25
Takoder mi na vrhu stranice kad se ulogiram preko face-a pise email adresa nije potvrdena. Jos sam pod mjesto odabrala Krsko jer me na drugi nacin isto vracalo a Zagreba nije bilo... Ako mi na bilo koji nacin mozes pomoci bila bi ti zahvalna. Lp, Ana
2014 11 25