Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem sa HP-om

Znači ovo nije 1. puta da ja imam probleme sa Hrvatskom poštom -.- bilo je i prije gluposti sa njihove strane... Sada sam slala jednoj curi naušnice i broš i sve ispravno napisala na pošiljci da bi mi ''teta'' iz pošte ujebala na prijavnici i zamijenila šalje:,prima: . Tako da se paket izgubio putem da nije došao niti k meni u Osijek,niti k toj curi u Lokve. I sad kao 1. ja nemam pojma di je paket,navodno preuzet u Đurđevcu,koji je pored Ferdinandovca u kojem žive moji roditelji i koji sam ja navela kao adresu ali zvala sam ih i oni nemaju pojma o paketu,niti je došao nazad u Osijek gdje sam ja slala paket.Rečeno mi je da sutra dođem po svoju naknadu za njihovu glupost! Pitam se dali će opet napraviti majmuna od mene kao i prošli puta kada su izgubili paket i umjesto k meni u Osijek je došao u ZAGREB!!! A moji su platili 3x više jer mi je hitno trebao taj papir za fax!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:vrti] [:vrti] [:place] [:frustriran] [:boji] [:vrti] [:boji]
2014 12 18
i koliko ce ti dati za naknadu?
2014 12 18
evo sad ću staviti slike pošto ja uvijek sve slikam šta šaljem da nebi bilo zabune...
2014 12 18
[slika:437297e8-20c4-4c10-8324-35da2a41a3bc]
2014 12 18
[slika:351e3a9e-5533-470f-8435-45423ac3cd15]
2014 12 18
dat će mi kako mi se čini frišku figu sa smiješkom.. u najboljem slučaju će mi vratiti za poštarinu -.-
2014 12 18
A JESI UKUCALA BROJ PAKETA NA STRANICAMA POŠTE POD PRACENJE POŠILJKE?
2014 12 18
pošiljka bi trebala stici u ferdinadovac, mozda je na pošti u đurđevcu, ili ce tamo stici sutra/preksutra. mozda da odu tvoji na poštu pitat? a opet, na koverti je ispravno napisano, poštar bi vjerojatno trebao gledat sto pise na koverti.
2014 12 18
Pa kak ti je "teta" uspjela to smrdati? Kod nas u pošti ja moram popuniti taj listić,nema šanse da će se ona s tim zamrdavati.
2014 12 18
ti si na mjesto gdje se pise prima napisala tko salje na koverti i to je greska velika . jer oni papiric ne gledaju vec tebi ostaje .
2014 12 18
zato jer ja nisam tražila preporučeno nego me je ona nagovorila... kaže bolje da imam potvrdu o slanju (čitaj:više platim) i ja kažem ma ok aj daj onda preporučeno i ona ispunila to,ja nisam ni gledala do jučer kad sam išla provjeravat šta je sa tim paketom [:frustriran] [:boji] [:vrti] [:ljut]
2014 12 18
a i može se jasno vidjet razlika u rukopisu mojem i njenom,plus toga inače znam slati preporučeno ali samo kad su veće vrijednosti i čak ni onda ja to ne ispunjavam nego one u pošti [:sokiran]
2014 12 18
tko je pisao na koverti? ta je osoba krivo napravila, papirić nema veze
2014 12 18
dobro veli malabobi88,donji desni kut piše se PRIMATELJ ,gore lijevo ,pošiljatelj..ili najbolje na drugu stranu... nema ti kaj teta u posti ispunjavati papirić...usudila bih se reci da ste obje krive,ona jer je uopce isla ispunjavati papirić...a ti što nisi ispravno ispisala kovertu,niti provjerila sto je ona upisala.
2014 12 18
Ne kužim..nisi poluslijepa i drhtava bakica na hodalici da ne znas i ne možeš sama ispuniti listić... i
2014 12 18
1 2