Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Štitnjaca i pristici

Drage cure ! Znate li postoji li povezanost prilagođavanja doze za hipofunkciju sa pristicima ili stitnjace sa pristicima opcenito? Hvala svima na odg
2014 12 20
Otkako imam problema sa štitnjačom lice mi je OČAJ. [:frustriran] Nekad, gotovo, savršen ten se pretvorio u katastrofu. Neujednačena boja, ne mogu ni reći da imam prištiće, to je više kao neki osip po licu. Pitala sam svoju dr. i rekla je da to nije povezano. Obavila sve pretrage koje bi i približno mogle imati veze (ginekolog, stomatolog, krvne pretrage, dermatolog) i sve u redu. Čak je i dermatolog rekao da to nije povezano sa štitnjačom, ali moje lice je očaj i možda se samo poklopilo sa poremećajem u radu štitnjače . U svakom slučaju pitaj dr, koji ti je odredio terapiju. [:smijesi]
2014 12 20
Ja kada sam kod svoje doktorice došla zbog temperature nakon što mi je vidjela lice fleke dio na bradi u prištićima 10 kg manje mi je dala uputnicu da odem obavezno na pregled štitnjače i bila je u pravu.Do tada je sam sve pripisivala stresu.
2014 12 20
Od štitnjače ti je, kao i otpadanje kose. Nema tu spasa [:smijesi]
2014 12 20
Bettyboop kakvevveze imaju zubi sa time? Nisam nikad cula za to
2014 12 20
Inace imam jako cisto lice, ali pri prelasku s jednog prouzvodaca terapije na drugog, pa opet na prvog su mi se pojavili znaci prije mj dana... oko kose i na celjusti sa strane. Jel moguce da je to od prelaska i zbog prilagodbev? Znaci to je pocelo preko noci prije mj dana
2014 12 20