Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Najbolji puder?!

avene tekući puder..nešto između pudera i tonirane kreme..solidno prekriva,lagan..pitaj testere u apoteci..
2015 01 27
karla, probaj u ljekarni traziti testere od vichy pudera.. neznam koliko ti je bitno prikrivanje ali procitaj si malo o puder od mac-a face and body..
2015 01 27
Rimmel Match Perfection, savršen mi je, a slučajno sam naišla na njega tu kod jedne cure, tražila je 30kn za njega i reko ajd da probam, ako i ne bude dobar, neće mi biti žao. Oduševila sam se ovim puderom [:kesi] . Nije mat (na suhu kožu nikako mat), već daje onaj dewy finiš i boja je lijepa neutralna, ne oksidira.
2015 01 27
@MarijanaPu hvala vam,probat ću ga svakako koristim avene mlijeko za lice i savršeno mi je [:kesi]
2015 01 27
ovaj healthy mix ti je lagan, baš zato mi ga je i preporučila.. ja se inaće rijetko šminkam i nikako ne bih mogla neki teški puder podnositi..jedva sam se i na ovo navikla...imam jednu prijateljicu koja je opsjednuta sastojcima i jako se dobro razumije u to i bira što će stvaljati na sebe i ona ga koristi, tako da vjerujem da je ok...koliko to puder može biti [:zaljubljen] sretno s tim
2015 01 27
ja sam pitala za tester od pudera i gospođa mi je rekla da nemaju..ali da će mi ga staviti u malu kutijicu..ja ostala [:sokiran] .....da tako svim curama daje da probaju...pa ako nemaju testere pitaj da ti da u kutijici...
2015 01 27
@Ledolina1985 pokušat ću,i hvala na savjetu počitat ću [:kesi] srednje prekrivanje mi je sasvim dovoljno [:kesi] @daniou109 slažem se u potpunosti da na suhu kožu nikad nesmije mat hvala i vama na prijedlogu:) haha sad opet neću znati koji odabrati,morat ću za sve tražiti i moliti prodavačice za testere [:hihot]
2015 01 27
@sailorgirl onda odmah taj prvi kupujem,pa javljam rezultate [:kesi] @MarijanaPu nadam se da će i kod nas biti tako ljubazne,nije da se mogu pohvaliti sa ljubaznošču hehe
2015 01 27
Oriflame giordani gold..meni savrsen, imam slicne probleme ko i ti
2015 01 27
Meni svi hvale Vichy, imas ga u ljekarni [:smijesi] Mislim da cu si ga uzet kad potrosim ovaj koji sad imam.
2015 01 27
Meni se nakon puno isprobanih, drogerijskih za 50-100kn i HE za 300-400, najboljim čini La Roche Posay toleriane teint. Isto se kupuje u ljekarnama, cijena je oko 150kn (s tim da se često može uloviti popust 20% u Farmaciji). Nekomedogen je, prekrivanje odlično, a opet lagan na licu. Moja koža je mješovita. Jedina mana je vrlo mali izbor nijansi (samo 3), ali ja sam imala sreće i najsvjetlija mi super paše. [:smijesi]
2015 01 27
Imala sam isti problem ali s masnom kožom lica koja se na dijelovima peruta koluko je suha. Divno, zar ne? Tek nakon promjene kreme i uvrštavanje maski uljnih i glinenih sam se riješila perutanja. Sada od puder koristim LRP mousse koji je savršen je za moju masnu kožu.
2015 01 27
Najbolji na svijetu je antistres iz avona. Bez njega mi je lice na mjestima kao od ulja a na mjestima se peruta, svrbi,nejednako . On mi to nekako sve uravnoteži,a ispod njega koristim najobičniju kremu iz dm-a,od badema ili aloa vere.Ovisi koja sezona. [:smijesi]
2015 01 27
bb preko dana.navečer ulje, Zimi se čak i moja masna koža peruta. Ulja su mi zakon.
2015 01 27
bourjois je i meni bio super dok u određenom trenutku nisu postali prenarančasti [:tuzan] sad imam lorealov, on je nekako ružičast [:smije] imam poprilicno suhu kozu (alergicna sam na neke niveine prozivode pa nista njihovo i ne koristim) i odgovoraju mi afroditine kreme i nisu skupe [:zaljubljen]
2015 01 27