Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kojom bi ocjenom , ocijenile krpice ????

Cipelice.....viš ti to......ha.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 27
Ja sam profa pa sigurno mogu ocjenjivati. [:hihot] Vrlo dobar (4) [:zaljubljen]
2015 01 27
emili. dress kod. mora. to mu je duznost. kaj mislis da je "mamlazu" bitno os ti doc omotana boom i u tangama na perle? [:smije] drugaricu iz zk udaljilo, presvlacila se pred zgradom u prijinu kosuljicu [:smije] i op nazad [:smije]
2015 01 27
Dorotea4, onda si preveć blaga profa [:smije]
2015 01 27
Neznam ni sama koju bi ocjenu dala jer kao što i sama kažeš teme su postale besmislene, nema više ni jedne zanimljive, sve su bezveze otvarane i bezveze se lupetaju gluposti. Prije je bilo mnogo zanimljivije. I ja sa često s guštom ujutro otvarala krpice dok u zadnje vrijeme baš i ne. [:smijesi]
2015 01 27
nekada između 4-5.. a danas možda malo jača 3... [:pospan] kao što kažeš, nije više toliko zanimljivo... ljudi su se promijenili... došli neki "novi klinci" [:smije] izgubila se ona neka "nit"... no nadam se da će se to popraviti, jer bez obzira na sve i dalje ujutro prvo upalim krpice uz kavu.. i tih saat vremena je samo za mene [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 01 27
uniqueangel..... Iz kojeg su razloga teme besmislene.....pitam se baš ??
2015 01 27
angel, uvijek i svugdje je tako. nie tak postalo. i nie samo tu. bedaka i ludaka je uvijek i svuda [:smije] stash, neka ih, bolje da ih ima neg nema. prvo, jer kad ih vidis zafalis onom gore sta ih nemas doma, toe robija, . drugo, ak si mislil da ti nie lako zamislis si imat tu pamet i te brige i tu potrebu za ostavljanjem dojma [:smije]
2015 01 27
Oko 4,ne zamaram se tudim misljenjima ovdje sto one misle pogotovo na forumu,kazem sto ide i sto mislim a one to ne moraju postivat [:smijesi] To su samo tuda misljenja iskreno prije su krpice bile +55555 sad li la [:smijesi] Ljudi su krivi [:hihot]
2015 01 27
Ha.. Čuj Overstock, nekako nisam sigurna da sam objektvna trenuačno, to si dobro opazila, no nekad valja dati bolju ocjenu za poticaj... Znaš ono, za zalaganje! [:smije]
2015 01 27
Heheheh, pa evo recimo nisam do sada ni jednom otvorila temu, smatram ako nije nešto zanimljivo da ne bih trebala ni otvarati neku glupost. Vidim da ovdje neke korisnice otvaraju temu za temom iako su sve bez smisla, ali eto otvaraju da budu viđene na forumu jer time misle da će privući poglede na svoj profil i prodati nešto. Iskreno odem na forum nešto zanimljivo pročitati i diskusirati o tome a ne se reklamirati, jer ipak artikl prodaje sam sebe, ne prodaje ga moje mišljenje i moj stav o nečemu na forumu. Problem je u tome što ne misle svi tako pa otvaraju bezazlene teme o glupostima koje ako ih već zanimaju mogu pronaći na netu a ne otvarati temu o tome i postavljati nekad i glupa pitanja, Ali eto to je samo moje mišljenje.
2015 01 27
šepava 3
2015 01 27
labava trojka....sa mjestimičnim natruhama četvorke [:zaljubljen] i to uglavnom zbog foruma i par biser-kupaca....previše neke negative i zajedljivosti...toga imam i privatno pa još kad ovdje svaka druga teme bude neki crnjak - prisjedne mi sve...a neki vječni pozitivci su zaslužni za mjestimičnu čevorku [:poljubac]
2015 01 27
Dorotea4, [:smije] Ovdje se bolje ne zalagat. [:kesi]
2015 01 27
Klmava trojka,ne smije se oglasavati a stranica za ti sluzi,trazilica uzas,a ima uh sto misle da su krpe njihovo osobno vlasnistvo,sta vi bilo da ljudi tako misle na ostalim dr mrezam,svi imaju jednako pravo biti tu!
2015 01 27
1 2 3 4 5 6 ... 12