Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kojom bi ocjenom , ocijenile krpice ????

winx, može [:hihot] [:hihot] dosadna ti malo tema [:smije]
2015 01 27
duguješ još jednu kobasicu [:smije]
2015 01 27
ofco.....nego kak nek sam baba.....polovnjača sam takva.....čangrizava...užas jen.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 27
MILLT2, i ja na to mislim. Zaboravljaš: bole me jajnici, a bojim se ginekologa. Savjet pliz. [:smije]
2015 01 27
MILLT2.... [:sokiran] ...o kakvoj kobaci ti pripovedaš.....ha.... Sklerrozna sam na lagano... [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 27
izvinite odojak zove [:smije] [:smije]
2015 01 27
[:smije] [:smije] samo daj.... [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 27
2+ Ideja dobra, realizacija grozna, šlampava, neprovedeno do kraja. Stranica puna bugova, forum grozan- brisanje tema i komentara kako kome dođe, nema moderatora, iste teme po 1000 puta, umjesto da jedna tema iste tematike živi duže.
2015 01 27
ofčice vidjela sam post [:jezik] a i neka sam baba [:zaljubljen] kom smeta nek me ne glediii [:smije] Winxi,sex veliš? Hmmm [slika:2fab7823-36a4-4487-9b36-6272d2c76328]
2015 01 27
Jesam rekla?!?!?! Eto nit ne porice. [:ljut] i jos se svima hvali kak je visoka, s nogama do poda i sa crnom kosom do guze. [:ljut] a da s medicinskim temama se osjecas kao da oblacis kutu i stavljas stetoskop oko vrata svaki dan. jos ce pisat Upomoc, gušim se...sto da radim? [:frustriran]
2015 01 27
Volim krpice, iako me to ne sprečava da budem realna. Često zamjeramo starijima što stalno grintaju protiv novog vremena, protive se promjenama i veličaju svoje 'pradoba' [:hihot] Ali ovdje to nije slučaj, vremena je prošlo relativno malo, a promjena na gore se ful osjeti- ne mislim na tehničke novitete, oni mi se čak i sviđaju! Jel to posljedica krize (da, i ja sam nekad kupovala kvalitetno, a sad se ulovim da tražim samo po sniženjima, kplus i ostalo) ili kaj, ali primjećujem da se ovdje sve više žica i nateže oko cijena, ne odgovara na poruke, kulture je sve manje... I prije je bilo takvih, al su bili u manjini. Zato se šokiram i štipkam da vidim jesam li budna kad mi se javi neko pristojan i kulturan.. Posvuda grebanje, jeftino reklamiranje po forumu, besmislene teme bez sadržaja u nazivu, 'jel itko ikad...' i 'znate li...?' pa se ponadaš da je unutra nešto zanimljivo, kadli iznenadjenja... [:place] [:pospan] Nisam neka žestoka forumašica, al još prije 2 godine sam se tu zaista znala zabaviti [:kesi] Zašto sam još uvijek tu? Volim krpičariti, veselim se lijepim suradnjama koje srećom još uvijek postoje, ne zaboravljam nijednog ugodnog kupca [:zaljubljen] Da, i malo sam navučena, teško se odvići od krpica [:hihot] Ocjena nekad: 4/5, sad mršava trojka.
2015 01 27
[:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 01 27
Majo....... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Ja se lagano spremam u pemziju.....i štrikanje.... [:place] [:place] [:place]
2015 01 27
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ovčice [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 27
Winks,se ti sjećaš one Ćubijeve "Napumpaj se,napumpaj seee??" Ali nije on tu mislio na pumpanje mišića,jel... [:smije] To'b ti trebala malo,ja radim na tom [:hihot] kad smo vec babe,ali moderne babe,bar u tom...kaka penzija,daleko jos do tog [:jezik]
2015 01 27
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12