Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Macadamia iskustva :)

Kao sto u naslovu glasi,dali ju neko koristi? jeste zadovoljni? jel se isplati dati te pare? [:smijesi] hvala unaprijed [:poljubac]
2015 01 27
Odlicna stvar ja iskreno ne koristim original ali ima macadamia ulje iz avona koje fenomenalno [:zaljubljen] PREPORUCAM
2015 01 27
Koristila sam Macadamia healing oil (mislim da se tako zove) i bila sam zadovoljna. Kosa je glatka i mirisna i zaista mi se na vlazi nije uvijala kao inače :) Trenutno koristim čisto makadamijino ulje (Kemig) jer sam odlučila ne koristiti silikone i super mi je :) Kosa mi nije suha i ne pucaju mi vrhovi kao prije iako se farbam u plavo
2015 01 27
Definitivno preporučam! [:smijesi]
2015 01 27
Vrijedi svake lipe..,ja sam koristila cijelu kolekciju i obnovila svoju kosu...ima vise vrsta, ja sam koristila ono smede zlatno pakovano, izvorno macadamia...
2015 01 27
I mojepreporuke, imam healing oil, healing oil spray, nourishing leave in cream i deep repair mask :) i jaaaaako mi dugo sve traje tako da i ne ispadne bas puno novaca kad tako gledas. Masku od 250ml npr imam godinu dana...
2015 01 27
ja ga se isto vec duze vrijeme pripremam kupit, ali nikako da odem haha kemig u bauerovoj mi je blizu pa cu tamo uzet, moze mi neko rec koja je cijena ? hvala :)
2015 01 27
naravno preporučavam imam healing oil i poseban češalj koji necupa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 27
Koristila sam neki serum na pumpicu od Avona na bazi makadamijinog ulja i bilo je katastrofa [:vrti] . Potpuno neučinkovito, čak bih rekla da bude još i gore nego prije. [:frustriran] Suho-slamnata kosa koje sam jedanput čak morala odrezati pramičak, kako se ta slama bila zapetljala. Katastrofa. Ali to nije bilo čisto ulje, boktepitaj što su još nagurali unutra. [:smijesi]
2015 01 28
cisto, hladnopresano ulje makadmije da! izvrsno kao pakung, ili za vrhove, super mirisi i super se upije u kozu sve ostalo ima ti minimalan postotak samog ulja i kostaju vise nego cisto ulje [:jezik]
2015 01 28