Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Mene motivira Martina Boss,cura ima instagram i face,, ima tijelo san snova!!!bar meni,al naravno treba se pazit i znat sta jedes i izbacit dosta stvari,,,ja pocnem pa me drzi mj dana i stvarno vidim rezultate pa stanem i tako sigurno pola godine a eto sad sam opet pocela oko2tj i stvarno vec vidim rezultate,najbrze vidim od trcanja i to mi je najdraze al opet nemogu odoljet slatkom:(:(sad cu se morat dobro stegnut jer do ljeta imam cilj sve pretvorit kolko tolko u misice i moj bojler u plocice;)
2016 11 06
ništa se ne može pretvorit u mišiće, već možeš samo svoje mišiće treniranjem i pravilnom prehranom povećat. što se žuljeva tiće, kupi rukavice. što se martine boss tiće, pratite prave trenere,a ne wannabe instagram fitness blogerice.
2016 11 07
> ely6413: > Dobila sam neku ludu zamisao (možda upali), da se jave sve curke koje vježbaju, trude se da skinu kilograme/dobiju mišićnu masu i da se druškamo i razmjenjujemo savjete za vježbe i treninge i dajemo podršku jedna drugoj [:smijesi] > Meni stvarno puno znači kada svaki dan pogledam neku sliku ili video, dobijem snagu da nastavim (radi se o insanity max 30 ) Oprezno s insanity-em,ja sam trenirala to 2 godine...rezlutati su nevjerovatni,ali sam zato zeznula koljena 😢 Imate hip hop abs,isto od shaun T-a...vjezbe su odlicne i nema puno skokova...Preporucam svima 😀
2016 11 17
heyy djevojke/zene :D ja imam problem sto ne znam koje vjezbe da radim samo da ucvrstim tijelo s tim da trebam koju kilu nabacit :D ali misicne mase ofc. Jillian i ostalo mi se ne cini da je za mene jer imam filing da bi bila jos zgoljavija.. I btw, pod to "koju kilu nabacit" smatram pod 2-3 max.. Helpp! Predlozite mi nesto da se dovedem malo u red i neki oblik trbuha i straznjice, nogu.. Unaprijed hvala :*
2016 12 07
Teretana, utezi, sprave i čista prehrana.
2016 12 08
> sanjch: > Teretana, utezi, sprave i čista prehrana. hvala ;)
2016 12 09
Vježba li se što cure :)
2017 03 10
Meni nikako da dođe onaj pravi ponedjeljak da počnem :') :') :')
2017 03 10
Imam pitanje. idem u teretanu od 12. mjeseca i već treći put ovaj tjedan me počela jako bolit glava (odnosno, lijeva strana glave) čim bi počela nešto radit u teretani. Prvo me počela kad sam radila na smith masini pa sam mislila da sam mozda pretjerala s tezinama (14kg sveukupno sam dizala), drugi dan sam radila cucnjeve s girjom koje sam i prije radila i opet bol. Danas sam brzo hodala na traci s bucicama od 2kg i opet boli. Sljedeci put cu probat bez ikakvih tezina radit, ali opet mi je cudno jer nisam pocetnica. Uvijek jedem sat-dva prije teretane tak da nije od toga. Jel imala koja takav problem?
2017 03 16
BIcikl i vježbe s utezima i preskakanje vijače , i doobraa mjuza uz vježbu, sad još uz sve to uskačem u role koje su jedva čekale proljeće i da vidiš kako kile odu :D i naravno zdrava prehrana sve umjereno i volite se to je najvažnije :D
2017 03 28
vjezbam vise od godinu dana,a sad sam pocela skoro svaki dan....usput si nabavila girju od 8 kg,prezadovoljna rezultatima e i jos nesto,pazim jako na prehranu i pucam od zdravlja....sve to kod kuce tako da sve vi koje imate izgovor da ne mozete vjezbati jer ne stignete u teretanu moze se i kod kuce puno toga napraviti :)
2017 03 28
> Vesna077: > vjezbam vise od godinu dana,a sad sam pocela skoro svaki dan....usput si nabavila girju od 8 kg,prezadovoljna rezultatima e i jos nesto,pazim jako na prehranu i pucam od zdravlja....sve to kod kuce tako da sve vi koje imate izgovor da ne mozete vjezbati jer ne stignete u teretanu moze se i kod kuce puno toga napraviti :) - potpuno se slažem ja sam sebi sama napravila utege i uživam u svojim planovima vježbanja i ne zamaram se a rezultati se vide svaki tjedan
2017 03 28
ma ja doma vježbam. već cca godinu dana, od nedavno sam krenula malo žešće,jer sam zacrtala da ove godine moram sve viškove skinut. to žešće znači malo viši level vježbi i umjesto pola sata,sada radim cca sat vremena dnevno. super se osjećam, nemam niti prehladu otkad vježbam. vježbanje je postalo dio mog normalnog dana. i najbolje mi je vježbat doma jer sam tu najopuštenija :)
2017 03 29
Kao prvo,' Herbalife' je nezdravo smeće i ni jedan vježbač ili sportaš koji drži do sebe neće se time trovati - vježbanje jednom tjedno pola sata - :') :') :') , ajde, molim te, raziđi se! Lucille 1, moguće je da imaš problem s vratnom kralježnicom; ja sam u jednom periodu imala slične glavobolje koje bi počinjale pri određenim fizičkim naporima. Nakon što mi je u poliklinici 'Scipion' od majstora Misture namješteno što se bilo pomaklo, sve je nestalo kao rukom odneseno i nastavila sam sa svojim uobičajenim treninzima.
2017 04 12
@gitadevi hvala na odgovoru, ići ću provjerit. :) Nego, jel imate kakve savjete za rješavanje celulita na guzi? :D Uglavnom se zdravo hranim, vježbam, ali tu i tam pojedem koji junk :s sad sam odlučila izbacit skroz slatko pa me zanima kak vi to rješavate... osim vježbanja, jel pomažu kakve masaže, kreme (iako ne vjerujem kremama)?
2017 04 15
1 2 ... 74 75 76 77 78 79