Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Jako bolesne bebe

Nazalost one koje su prosle ovu agoniju razumje o cemu se radi i oci se same od sebe napune suza ,valda je vise preslo u naviku jer se odma sjestis slika ,dogadaja izraza lica ko u nekom usporenom filmu ,anamajic14 je napisala jedino sto mozes molit se da bude sve uredu jer nazalost nista nije u nasim rukama ,a ta djeca su največi borci i mogu izdrzat sve koliko se god nama cinilo da su slabi ,izborit ce se za sebe.Zelim ti još puno Božica,Uskrsa i Valentinova sa tvojom bebicom,budi jaka
2015 01 29
nadam se da će ti bebica bit dobro. držim fige [:poljubac]
2015 01 29
Ajme draga moja,da ti bar moje suze mogu pomoci ili olaksati.. Iako moja situacija nije bila niti priblizno tako teska mogu te razumiti. Mojoj malenoj su sa 4 mj. otkriveni bubrezni kamenci i jos 3 dijagnoze ostecenja bubrega. Bolnice,napadaji,agonija,strah... Tri godine nakon svega ona je bez i jedne dijagnoze. Dr. kaze da se ni u najoptimisticnijim prognozama nije nadao takvom ishodu. Nadam se i vjerujem da ces ti doziviti isto.
2015 01 29
želim Vam svu snagu svijeta, jer sam i sama majka i ne mogu vjerojatno ni zamisliti kolika je to bol... i sama sam bila beba kojoj su doktori davali male šanse da preživi... prvih,skoro 6mj moga zivota bilo je provedeno u bolnici... ali evo me, sretna sam i zdrava mlada žena, puna života,ljubavi.... predosiječam da ćete nam se javiti za koji mjesec sa najljepšim vijestima o Vašj bebici [:smijesi]
2015 01 29
Draga moja.... Evo , natjerali ste mi suze na oči..... Kao majka , potpuno Vas razumijem , znam koliko je to teško i jednostavno Vam moram poželjeti puno jakosti , snage i vjere da će sve biti dobro. Nedajte se cure...... [:poljubac]
2015 01 29
Svu sreču želim Vama i Vašj bebi! Imajte vjere sve če to dobrim završiti!
2015 01 29
Želim Vam puno sreće i snage da Vi i vaša bebica izdržite,moje molitve su uz vas [:poljubac] .
2015 01 29
[:tuzan] Vjerujem da će sve biti dobro, ne gubite nadu. Sretno! Puse bebi.
2015 01 29
zelim vam svu srecu, maloj bebici da se sto prije oporavi i da sve bude super !!!! ZAJEDNO SMO JACI! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 29
ajoj,..nadam se da će sve proći dobro, da će tvoja bebica izaći kao pobjednik , rasti i biti zdrava i sretna . S Vama sam u mislima i molitvi .
2015 01 29
Želim vam svu sreću svijeta i da čim prije malena ozdravi i dođe kući! [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 29
Molit ću za vas, puno puno pozitivnih misli i Božjeg blagoslova.
2015 01 29
Molit ću za vas, puno puno pozitivnih misli i Božjeg blagoslova.
2015 01 29
Molit ću se za vas i vašu bebicu. Svako dobro i nadam se da će stvari uskoro krenuti na bolje...
2015 01 29
Ajme kako to da je sad nakraju kod nas u osijeku? [:sramezljiv] Sretno ti,bit ce sve dobro [:sokiran] [:poljubac]
2015 01 29