Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Koje cijene staviti za dječju robu-obuću

Ja sam stavila lotove az curice od 10 stvari cca za 50-70kn (traperice, majice, duge/kratke hlače/majice) jer mi je u cilju što prije ih se rješit [:smijesi]
2015 01 30
A ha dobro po dogovoru pa nek mame ponude jer skupljam djetetu novceke
2015 01 30
Sweetie a do koje veličine imaš? [:smije]
2015 01 30
Da, vidiš, i meni je to problem- cijene sam stavila dosta niske (mislim [:hihot] ), a onda si mislim- valjda neće curke pomisliti da nešto ne valja s robicom. Baš je zezancija [:kesi] Opet nekako ispada da kupi onaj tko naleti na nešto što mu se sviđa, ne toliko cijena, ako nije neka krajnost (gore ili dolje)
2015 01 31
I meni je muka odrediti cijenu... prvo gledam koje su cijene sličnih stvari u prosjeku, pa na kraju lupim nešto [:smije] Rađe imam 20 kn više na računu i kupim djeci marendu ili čokolade nego da imam komad robe koji vrijedi više, ali mi ne treba i koji će mi se godinama povlačiti po ormaru. [:jezik] Konkretno, što se markirane robe tiče... imam jaknicu benetton koja je skoro pa nenošena, kao nova i koja je koštala preko 400 kn, neki takvu prodaju za 250, a moja ne ide ni za 80 kn. Glupo mi je staviti 200 kn, previše je, a da stavim 50 djeluje kao da neš nije u redu s njom, pa tko će ga znati... [:sokiran]
2015 02 02
Imam do veličine 6godina
2015 02 02
a gle mnogi kažu da im je nešto skupo eto ti si ju platila 400kn iskreno ispod 200kn je smjesno da ju daješ jer je nova bez obzira na marku ja imam novi skafander placen preskupa pa ću ga staviti za 100kn sam da ne stoji a opet će nekome biti preskupi no radije ću pokloniti nego da me netko zafrkava jer mnogi bi tili lipe i nove stvari za 50kn u ducanu ti ne ide tako
2015 02 02
1 2