Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Njuškaloooooo

jel tko prodao što od odjeće i obuće tamo?
2015 01 31
Ja! [:zaljubljen]
2015 01 31
U godini dana samo jedne cipele [:tuzan] Pošto se tamo naplaćuje dizanje oglasa mislim da ću uskoro odustati [:tuzan]
2015 01 31
Tamo ima previše toga, sve rijeđe i sama odem nešto tražiti jer se sjetim koliko će toga ispasti [:smijesi]
2015 01 31
Da, puno više tamo nego tu!
2015 01 31
Ja povremeno nešto i prodam. [:smijesi] Jedino što su na Njuškalu kupci komotniji, prodajem vestu, novu za 40 kuna, dobijem upit.....dajem vam 15 ako hoćete javite se [:kesi] Ili, komplet kofera Roncato za 370, upit je ....dajem 100 ako hoćete.... [:tuzan] [:tuzan] Ali eto nešto se i proda [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 31
Ja sam tamo puno prodala čak imam neke žene koje svaki mjesec kupuju od mene, što se tiče popusta što Sovuljagica piše nikada me nitko nije tražio popust, prošli tjedan sam prodala sedam stvari tamo, više nego ovdije, ja sam krenula sa njuškalom, nije loše iskreno [:smije] [:smije]
2015 01 31
nista od odjece, ali obucu da, 2 tene sam tamo prodala isti dan kad sam ih stavila
2015 01 31
Da, da [:smijesi]
2015 01 31
da tamo ide bolje nego ovdje
2015 01 31
Bolje mi ide prodaja na Njuškalu nego ovdje, tamo mi se javljaju ozbiljniji kupci.
2015 01 31
Od nakita ništa..nikada a u zadnje vrijeme ni ovdje..propast ću grrr [:sramezljiv]
2015 01 31
Da, tamo su kupci ozbiljni, i ne piiilee kao tu [:zaljubljen]
2015 01 31
Na njuškalu sam počela oglašavati tek nedavno, ali bez obzira na veću konkurenciju tamo više prodam. Većina stvari mi je na njuškalu nešto skuplja nego na krpicama, ali kupci se tamo ne cjenkaju, bar je moje iskustvo takvo [:smijesi] Ima i tamo upita na koje odgovorim pa se više nikad ne jave, ali nikad mi nitko nije pokušao spustiti cijenu!
2015 01 31
ja sam zadovoljna njuškalom, istina ima puno više "pacijenata" no ignor i idemo dalje... puno više prodajem tamo stvari.. tamo sam poslala preko 500 paketa...i baš mi je žao što nema povratnih info. i tamo.. da barem bude neke malo veće sigurnosti.. zbog lažnjaka i prevaranata ljudi su dosta oprezni, no iskreno, ja s tim nemam problema... možda sam naišla svega na 2- 3 koji su htjeli pouzećem.. ostao sve normalno, tisak i pošta uplata na rč... sve u svemu ..ja zadovoljna, mada se ne mogu i ovdje požaliti kada čitam da cure tjednima pa čak i mjesecima ništa ne prodaju... [:zaljubljen] s obzirom da mene nema i da mama šalje pakete, a ja samo dogovaram, zadovoljna sam realizacijom sveukupne situacije [:hihot] [:zaljubljen]
2015 01 31
1 2