Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li je dobra krema marke Hipp???

Ruke su mi podosta suhe i htjela bi si uzet kremu koja ce mi pomoć.Zanima me da li je dora krema Hipp? Da li pomaze? [slika:e276c3de-c0a7-4b14-ad89-8b70dadb5114] Kolko kosta ?
2015 01 31
Kaj sad niko je nije koristio? [:sokiran] [:sokiran]
2015 01 31
Dobra je krema, ja sam koristila ali je dosta "teška". Ali zašto bolje ne uzmeš u dm-u Balea nevenovu mast? Ima je puno a dosta je učinkovita kod suhih ruku. Ok iako je bolja krema jer ajmo reći prije upije a nevenova mast ostaje dulje na rukama.
2015 01 31
Eucerin definitivno je super, avene cold krema, a ako mislis iz dma neutrogenu mozda..mislim da ti je ova gore vise kao pasta jer ima cinka ili cink oksida
2015 01 31
neznam za tu, ali ja sam odusevljena kremom k plus, olea od masline..
2015 01 31
Mixa za ruke je jedina krema koja me je uspjela natjerati da koristim ikakvu kreme jer ne ostavlja ljepljivi osjećaj i ekstermno hrani suhe ruke. I Hollyplantova s bademom nije loša ali Mixa rulz!
2015 01 31
Kreme sa cinkom su za bebine guze tj.pelenski osip jer cink isusuje To nikako nije krema za ruke
2015 01 31
Meni je također OLEINA (Kplus), ali od SMILJA, nešto fenomenalno. 10 kn je, 200ml i jako je učinkovita i u malom sloju- a, to ti kaže osoba koja muku muči sa suhim rukama...
2015 02 01
Ta za bebe uzasno smrdi.ja ju bacila
2015 02 01
ja imam dvoje malih klinaca i non stop sam u sudoperu i ruke su mi totalno otišle od deterđenta. sve popucalo. skroz. isprobala sve žive kreme kaj imam u kući i na kraju na njih stavila Biobaza vazelin kremu za njegu bradavica i sredila stvar [:hihot] cijena 20 kn
2015 02 01
EveCreativ ti je dobro rekla, te sa cinkom su za njegu oštećene kože (probijene mjestimično, ili nadražene) da spriječe upale a tek onda da nahrane. Kao kod pelenskog osipa. Osim ako nemaš ruke ovako kako SandraSB opisuje svoje, nije to za tebe. Meni je liječnica opće prakse prije x godina kada sam imala rane na rukama od preduge izloženosti vodi rekla da su Avene cold krema dobre za njegu (ali bila je malo izvan mog cjenovnog ranga), i Bepanthen krema (baš krema, oko 40 kn). Bepanthen me je spasio. Kasnije sam čula da neki tattoo majstori preporuče tetoviranima da se trackaju Bepanthen mašću (ali od nje si dugotrajno mastan, nije baš za namazati i pičiti dalje). (Nije bitno za tvoje ruke, ali eto, ilustrira kvalitetu Bepanthena. [:hihot] )
2015 02 01
Ja u kokosovo ulje stavim par kapi vitamina E i bademovog ulja!Sa tim rješavam pproblem suhoće ruku. Njegujem lice, a jednom tjedno i cijelo tjelo! [:smijesi]
2015 02 01
probaj s melemom [:smijesi]
2015 02 01
to bu te mogli koristit i ti i beba [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 01