Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Deterdženti i alergije

Koristim tekući deterdžent Nila za rublje, i u zadnje vrijeme sam ih nekoliko promijenila zbog kihanja, šmrcanja i svrbeža na koži...Isključene su sve kožne bolesti, rijieč je o alergiji na detedžent... Ima li netko neku preporuku za neki deterdžent strojno pranje koji je hipoalergijski, i slično i je li netko imao slična iskustva? Eto,svašta... :/ Hvala na pomoći i savjetima koji su i više nego dobrodošli jer mi ne preostaje ništa nego na potok i rifljaču u ruke [:sokiran]
2015 02 01
meni su ecover dobri,ja isto kišem I šmrcam od većine praškastih detergenata
2015 02 01
Gdje se može kupiti?
2015 02 01
Ima i DM-ov Pitaj prodavačicu
2015 02 01
nema toliki izbor u mileru no imaju praškaste detergente,tekuće,omekšivač...
2015 02 01
DM ovi su isto super...
2015 02 01
Super, budem probala, hvala puno! :)
2015 02 01
ja sam imala stvarno neugodna iskustva sa omekšivačima i deterdžentima. em me sve svrbilo, em mi je još i preintenzivan miris. prije par godina sam jednostavno prestala koristit omekšivač. moja roba je sasvim u redu i shvatila sam da mi to uopće ne treba. roba je malo tvrda kad je osušim. ali čim je obučem ne vidim nikakvu razliku. deterdžent: koristim ecover. prezadovoljna. slijedeći korak će mi biti izrada domaćeg deterdženta i sredstava za čišćenje. sad sam trenutno na sapunima za osobnu upotrebu. kad ih usporedim sa lush- ovim ne razumijem kako nešto tako grozno može opstati, toliko kemije, bljak!
2015 02 02
Ja već neko vrijeme ne koristim omekšivače iz spomenutog razloga.Veš ispirem u octu i sodibikarboni :) Bude bijel i miriši svježe.Ja zadovoljna. [:smijesi]
2015 02 02
Persil baby sensitiv je odličan...izbjegavaj omekšivače [:smijesi]
2015 02 02