Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pretjerano znojenje

[:place] [:place] ...isti problem imam...posije prve trudnoće sve otišlo kjarcu!!! stalno perkanje i mijenjanje majica.. [:vrti] ...nisam nervozna niti živčana...kod mene je problem čim se pokrenem,čišćenje,hodanje...ma sasvim normalne stvari,a ja izgledam kao da sam njivu prekopala...i to samo ispod pazuha,nigdje drugdje [:ljut]
2015 02 28
Znam da nije zdravo, ali da je toliko štetno ne bi ga valjda prodavali u ljekarni. Samo se treba držati uputa i ne pretjerivati sa korištenjem. Većina ljudi koja ga je koristila je zadovoljna.. A sad, nekome možda i ne odgovara. Meni je pomogao.
2015 02 28
enas pitaj doktora opće prakse, nažalost..ali neće ti biti ništa ukoliko ga koristiš s vremena na vrijeme mishell, i ja [:frustriran]
2015 02 28
takoder imam isti problem..samo ispod pazuha..i to ogromne mrlje..koristila sam neki kremu da se sprjeci znojenje i pomogla je..ali problem je nastao sto ja opce nisam razmisljala da to svejedno negdje mora izbit (kad vec nece ispod pazuha), i cjelo lice mi je bilo puno pristica..tako da,kolko god da je dobro,tolko i nije..sad sam cula za neke kao uloske sto se zaljepe s unutarnje strane majica i kosuljica pa kao ubijaju znoj..al nisam ih probala
2015 02 28
Ja sam koristila prespirex, to je sada valjda perspiguard, par mjeseci, ni kapi znoja, ni mirisa, čak bez drugog dnevnog dezića.. [:zaljubljen]
2015 02 28
razlog zašto prodajem stvari ovdje je što ih dobijem na poklon i znam dA ih nemogu nositi jer znam da će se vidjeti znoj. i onda stvari samo stoje u ormaru :/ ulošci-nula bodova :/ dezići svake vrste- meni isto :)
2015 02 28
curke sta onda preorucate da kupim, samo isod pazuha se znojim bas jakooooo i nema neugodnih mirisa, cijena uopce nije bitna, samo da mogu obuci svijetlu robu
2015 02 28
Odaban.....Dm...70 kn...meni izvrsno pomogao...
2015 02 28
Djevojke, kupite si one uloške koje kupe znoj s unutarnje strane majica, košulja, etc. Zalijepite i mirne ste...možete nositi skoro što poželite. [:hihot] ima u Müller-u [:kesi] Zdravije od bilo kakvih dezića ... [:jezik]
2015 02 28
Mike Hawk...jedini izlaz ... [:kesi] meni je to prakticno.
2015 02 28
Kupi si Vichy 7 days antiperspirant kremu. Imaš je u svakoj ljekarni i dođe oko83-4kn i trajat će ti mjesecima jer se jako sporo troši a genijalna je. Rezultat je savršen. Ako te još nešto zanima, pitaj! Imam iskustva! [:smijesi]
2015 02 28
A ima dosta toga što nekome djeluje, a nekome ne. Zato treba tražiti dok ne nađeš što ti paše. Meni je eto ova krema savršena
2015 02 28
Slažem se! Zato treba otići doktoru i viditi što je uzrok. Može biti štitnjača, policistični jajnici, nadbubrežna žlijezda, stres...i onda treba tretirati uzrok..a kremice su tu kao privremeno rješenje
2015 02 28
Ono što bi ja napravila je to da bi se dobro rapitala za nekog dobrog endokrinologa..i išla po drugo/peto mišljenje. Triba naći doktora kojem je stalo da se problem što uspješnije dovede u red.
2015 02 28
prepostavljam da je meni stres-jer kad sam kući sve je ok. čim sam u nekim situacijama vani eto ga na :) a tome mislim nema lijeka. osim pit tablete neke, a to baš nebi. više sam se i navikla na to samo zavidim ljudima koji mogu nositi od robe svašta, a ja vječitou nekim crno-bijelim kombinacijama. prošle godine na poslu dali oni nama crvene majice da moramo nosit. noćna mora svaki dan!
2015 02 28