Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

pretjerano znojenje

Ja srićom nemam problema sa štitnjačom pa tako neznam ni koji su čajevi za reguliranje iste..Moj ti je savjet da odeš kod travara i pitaš. Ali ne bilo kojeg. Ovdje kod mene ima jedan i bome ima čaj za svaku boljku. Prezadovoljna sam kako su ljudi stručni i koliko im je u interesu pomoći. Zato i imaju toliko kupaca koji dolaze po svašta..pogotovo za dicu. Prirodno je naravno najbolje
2015 02 28
Andrea, budući da ti imaš problema samo kad si van kuće, nije ti toliko strašno. Jesi razmišljala o čajevima? Možda gospina trava il matičnjak? Pogledaj malo kako djeluju tj bi li ti pasali. Škoditi nemogu
2015 02 28
pa nije strašno-očito je radi stresa ili općenito neke anksioznosti, što ja znam. samo uvijek pazi što ćeš obuć. biće to ljudi niti ne primjete.ali što ćeš kad je to meni u glavi. a čuješ možda bi mogla neke čajeve koji su za smirenje ili tako nešto. priznajem da nisam do sad ništa probavala osim raznih dezića. ma prije me bilo sramota reć ikome za ovo-ali ipak vidim da nisam jedina-ljudi se očito znoje i to je to.
2015 02 28
Čaj za smirenje ti je matičnjak. A za podizanje raspoloženja ti je gospina trava tj kantarion. Ako bi počela piti, rezultati bi ti se pokazali nakon malo duže vremena..mjesec ajmo reći...Iz mog osobnog iskustva ti je najbolje otići doktoru po savjet..i onda raditi na rješenju. Osjećat ćeš se tako bolje kad kreneš rješavati..znam kakve muke prolaziš..nisi jedina nikako [:kesi]
2015 02 28
ko nema ove probleme-nemože niti shvatit kroz što mi prolazimo svaki dan :)
2015 02 28
moja štitnjača je sa jedne str. povećana,a hormoni su nekad u normali,a nekad povišeni...odgovor liječnika je bio : " A možda vama odgovara ta veličina" [:boji] [:frustriran] ...toliko o našem zdravstvu [:pospan]
2015 02 28
Bolje da vam ne pričam svoja iskustva sa zdravstvom..jer bi se jako naživcirala..čega sam se sve naslušala [:frustriran] ..ali sam na kraju naletila na super doktoricu koja je normalna i sad se ide ka rješenju problema [:kesi] Zavisi od financijske situacije al meni se čini da se nekad ful isplati uložiti u privatnika.. Najlakše je reći tebi je to tako evo ti tablete
2015 02 28
Prije se nisam uopće znojila, a sad se odjednom uznojim da mi je isto sve neugodno, stres definitvno. Kod mene crne majice ne dolaze u obzir . Prosurfala sve i svašta, sad proučavam kozmetiku Bioclin-deodermial control hiperznojenje i ima još deodermial active dezić. Hmm, možda ublaži taj ubojiti znoj. [:smije] Ako ima koja curka koja je možda probala ovaj prozvod, ne bi bilo loše podijeliti iskustvo. [:smijesi]
2015 03 13
1 2 3