Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zanima me.....

Udala sam se u 10 mj..Odmah muž i ja smo se dogovorili da želimo bebu ali nećemo ništa forsirat,ono kad bude dobro nam došlo..Prošlo je već 5mj i još ništa...Baš se onako dosta razoćaram kad dobijem mengu...Zanima me koliko je Vama trebalo vremena dok niste zatrudnile? [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2015 03 07
To ti je sve relativno,samo se opustite i ne mislite na to kako "idete radit bebu"...opustite se to je ključ i kako bude bude,sve je to u psihi...Bit će to sve ok...sretno! [:zaljubljen]
2015 03 07
hvala
2015 03 07
Meni je prvi put trebalo 9 mjeseci,nažalost završilo spontanim,drugi put 2 mjeseca.
2015 03 07
Smatra se da je normalno do godine dana pokušavati, tek onda ako ni nakon te godine ne uspijeva, uobičajeno je da se onda tek pripomene ginekologu da možda nešto malo ne štima.. A vi tek pet mjeseci pokušavate..dakle nema razloga nikakvog za brigu. Ne brini, sve je to u granici normale. Uživaj u nesputanosti dok se ne desi. [:smijesi]
2015 03 07
Kad prestanete o tome razmisljati i opustite se sve ce doc na svoje,govorim iz iskustva [:smijesi] sretno
2015 03 07
Žao mi je meli888
2015 03 07
Brak nije garancija da ćeš dobit dijete nakon prve bračne noći, zapravo često je potrebno vremena. Prvo, uživaj s dragim, zabavi se i opusti. Kad tad ćeš zatrudnit misliš da će ti pobjeć trudovi, dijete, pampersice???Neee, samo si nemoj stvarat pritisak i razmišljat samo o tome. Sada ste bitni vas dvoje, a dijete, znaš kako se kaže;sve u svoje vrijeme :)Slušaj baku nikolet [:zaljubljen]
2015 03 07
Prvi put 6 mjeseci [:zaljubljen] ... uživaj sad jer dok dođe beba i počne urlati po noći pomislit češ di ti je pamet bila da si se žurila [:hihot]
2015 03 07
ja i muž smo htjeli drugo dijete i ja sam taman morala prestala pit pilule (koje moram pit jer mi mens zna kasnit do 3mj i vise i jako su bolne, a pilule su mi u tome pomagale, trebala sam napravit pauzu od 3mj i onda nam je došla zelja) uspjela sam izracunati plodne dane sto je inace tesko kad su mens neredovite, i pravili smo bebu i odmah se primilo [:zaljubljen] s tim da su sve zene u mojoj familiji plodne.....probaj se ravnat po plodnim danima....i nemoj da sex bude obaveza...mi smo vodili ljubav i uzivali jeno u drugome....i eto ja sam sad 2mj trudna [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] ljube želim ti sreću [:poljubac]
2015 03 07
hvala Vam cure divne ste... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 07