Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

BORILAČKE VJEŠTINE ZA 5.GODIŠNJAKA

bok cure, moj klinac je pun snage i energije,upisala bi ga na neku borilačku vještinu, molim preporuku i neki klub zagreb-špansko, malešnica, jarun...
2015 03 14
ups..sory na velikim slovima
2015 03 14
Moja mala ide na Aikido,ja bi ti to preporučila ..malo pogledaj na netu o toj vještini [:zaljubljen]
2015 03 14
aikido najbolji su.Moj je bio išao ranije na karate,ali aikido je bolji bar za nas.
2015 03 14
Do 9. godine zbog nerazvijene hrskavice, nikakve udaralacke boril.vjestine. Za tako malo dijete apsolutno preporuka jedino za judo
2015 03 14
oh nek ide na taekwondoo ako ima puno snage..takve tamo trebaju al bez sale e haha ps. Pozz curke i svi korisnici mojihkrpica..znaci zanima me tko je iz Zagreba cula sam da postoji na trgu il pokraj trga bana jelacica (glavnog trga) Converse prodavaonica..pa me zanima po kojoj cijeni u tenisice br 39/40 ima li za 280 kn conversica jer sam negdje na internetu vidjela da ih ima pa molim vas hitno help mi recite..jel cudoc u ZG i onda da ne dođem bezveze... :))) hvala svima unaprijed
2015 03 14
Kickboxing bi bio super, razvit će motoriku, a naravno da nemaju full kontakt do određene dobi [:smijesi]
2015 03 14