Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Besplatni parking u Zagrebu

Ovo je potez očajnika, pa ovako, drage moje. Svaki dan radimo u Zagrebu, putujemo automobilima (nas 5, pa se mijenjamo). Imamo problem oko parkiranja. Na Paromlinu se parkamo sada 10,00 kn dan. A tada moramo na tramvaje i voziti se. Sve je to ok, ali izlaz s parkirališta. Danas više od 20 min čekali u koloni. E sada ono glavno, da li neka od vas ima parking, a da nema auto? Platili bi joj te dana parkiranja radije vama po danu 10,00 kn, nego Paromlin. Kvartovi, Vrbik, Trešnjevka, Vukovarska od Lisinskog do Savske, Koturaška.....i okolne ulice. Dobre duše.....mogu se javiti putem poruke. Unaprijed hvala.
2015 03 17
I ja bi platila parking u centru radim ovako moram dolaziti sat i pol prije radnog vremena da se stanem, sve sam probala jako teško draga [:kesi]
2015 03 17
Sutra izvidim ovo na Trešnjevci...puno hvala. Ma čak bi se dogovorila, ako netko ide auto na posao, da stanem na njegovo mjesto i maknem se kada dolazi.
2015 03 17
ima jedan parking ona ulica između nsb-a i ministarstva gospodarstva, ne znam točno kako se zove, e pa na kraju te ulice je jedna površina sa šoderom i tamo se ljudi staju, a ne plaća se. to mi rekli ovi moji koju su radili tamo na miramarskoj, a stala se i ja nedavno jedan dan kad sam išla u internacional na neki seminar [:kesi]
2015 04 08