Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Slanje pošiljaka

Da li uopće šaljete pakete običnom poštom? Nekako sam većinom slala tiskom ili prporučeno jer se može pratiti. Kakva iskustva imate sa običnim slanjem ?
2015 03 26
Šaljem jer me cure tako najviše traže a i sama često tražim da mi se tako šalje. Ispada najpovoljnije a paket ponekad dođe drugi dan. Osim ako se radi o robi veće vrijednosti (od 200 kn na dalje) e onda ide obavezno preporučeno [:smijesi] Do sad imam samo pozitivna iskustva s običnim slanjem [:smijesi]
2015 03 26
Obično nisam slala, slala sam 2 puta prioritetno i jedan je stigao odmah drugi dan, drugi za dva dana. Ali kad čitam koliko često ostatak krpičarka piše kako su nestali paketi ili da nisu sigurne jesu li prodavačice uopće poslale, uopće se ne želim dovoditi u potencijalne problematične suradnje. Čak ni uz ono "šaljem na vašu odgovornost". Nikad ne znaš s time, bolje nek tu bude potvrda pa smo svi sigurni da je to poslano [:kesi]
2015 03 26
Dosta sam slala običnom poštom i sve je stiglo. Kako kada i na kakav zahtjev kupaca. Neki ne žele uplatiti koju kn više za poštarinu pa traže da im šaljem obično, ali ja naglasim da onda ne odgovaram u slučaju zagubljene pošiljke. Kada ja kupujem, tražim da mi se šalje preporučeno, nekako mi jednostavnije kada mogu pratiti pošiljku.
2015 03 26
obicno nekako izbjegavam slati, najcesce saljem prioritetno [:zaljubljen]
2015 03 26
prioritetno i obično je isti vrag, samo šta bi prioritetni paket trebao doći prije.
2015 03 26
da prioritetno nije isto kao i preporučeno
2015 03 26
Prioritetno se može i preporučeno poslati, skuplje je kunu i pol, čini mi se, a isto kao drugi dan odmah stiže. Osobno ne bih ni da mi se šalje obično, radije dam 2,3 kune više da budem sigurna i da je cura poslala i da u pošti neće fantazirati. Iako skuplje stvari definitivno preko tiska, napišem da je vrijednost 500kn pa samo nek ga izgube [:hihot] A preporučeno ako se izgubi vraćaju 5x poštarinu...Šalješ tipa stvar vrijednosti 300kn, platiš poštarinu cca 15, i na odličnom si gubitku ako nestane preporučena pošiljka [:znoji]
2015 03 26
Do sad sam više paketića poslala obično nego preporučeno, i svi su stigli. Ja u opis većinom stavim kolika je obična, kolika preporučena poštarina. Kad kupe kupe majicu za 15 kn, rađe će uplatiti 20, nego 25 kn. Danas svi gledaju da uštede i kunu, što je ok. Samo eto, da, zeznuto je ako se zagubi, ili da osoba kaže da nije primila paket, a je, tada nemate nikakvih dokaza niti vi da ste poslali niti ona da je preuzela. ;) Meni je obično ok s obzirom da su cijene takve kakve jesu. Skuplje stvari ne bih slala obično.
2015 03 26
Meni je obično odlično za jeftinije stvari [:smijesi] Uvijek je i meni i curama kojima sam ja slala sve noramalno stiglo [:kesi]
2015 03 26
JOJ samo ne obicno....Ja nikada vise.Jednom sam dobila negativan komentar i tu sam se opekla .Ne mozete nista dokazati ,a upitno per kuna vise.Prioritetno je jeftinije od preporucenog i to se bolje isplati ako nije tisak. [:smijesi]
2015 04 01
Ali za prioritetno isto kao i za obično nemate dokaza da ste poslali, tako da na isto dođe. ;) Kao što Duma kaže, meni je obično super za jeftine stvari. Na svu sreću do sad sam surađivala sa ok curama, i paket je uvijek stigao. ;)
2015 04 01