Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

maturalna zabava

Pozdrav.. evo da ne duljim.. naime bliži se maturalna zabava a ja nemam nikakve ideje što bi nosila... pa se nadam, da ćete mi pomoći nekim svojim mišljenjem, idejama i savjetima... Pozdrav svimaaa [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 03 26
Stikle i haljinu ? [:hihot]
2015 03 26
Ovisi što voliš [:smijesi] ,dugu ili kratku haljinu i štikle ili balerinke..u čemu se dobro osjećaš [:zaljubljen]
2015 03 26
Sto klasicnije to bolje, frizura i šminka daju posebno ozračje tako da nije potrebno odjenuti neku raskošnu haljinu. Ako si visoka predlazem dugu haljinu jer ce ti dati eleganciju, ali nikako na nju nemoj kombinirati cipele na špic. Predlažem crnu, bordo, bez i zlatnu boju. Nadam se da ce ti pomoci moje misljenje. Sretno! :)
2015 03 26
Ne znamo sto volis i kakav ti je stil? [:smijesi]
2015 03 26
kod mene imaš haljine za maturalnu i novih štikla,pa pogledaj :))
2015 03 26
Svakako,dugu haljinu i stiklice [:smijesi]
2015 03 26
kratku haljinicu, recimo crvene ili plave boje. zlatne baletankice.
2015 03 26
[slika:3fc9c606-73a5-4164-b26c-08119075b90d] budi jedinstvena [:smije]
2015 03 26
jooojj d mi se sad vratit tamo, j*** me pas sto nebi osla u trenirki i stiklama
2015 03 26
Dugu haljinu, posebno i iz vlastitog iskustva, ono wow! Ali naravno, ako je ne misli svaka druga djevojka također obuć, onda nije to to :) Ja sam na svojoj maturalnoj bila jedina cura u dugome, i svi su bili oduševljeni [:smijesi]
2015 03 26
Ja sam imala dugu haljinu i sve je to super ali brate kad je tribalo plesati zive muke . Cas ju drzi ovako onako pa se zaplicem, zapinjem ahh [:pospan]
2015 03 26
Meni su super one haljine koje su u dva sloja, ispod kratki a preko pola dugi ili od boka pa dolje dugi. Ako te zanimaju maturalne haljine na krpicama, imam ih ja nekoliko nenošenih koje nisam postavila na krpice.
2015 03 26
Duga haljina mi je definitvno najbolji odabor za maturalnu, ali.. visoka sam 165, a građe ni građa mi nije previše zahvalna [:place] prsa su mi 82, struk 70 a dupe 96 [:sramezljiv] pa imam osjecaj da mi duga haljina nece nikako stajati... a nazalost nemam prilike ju ni isprobati..
2015 03 26
Kod mene je bilo 6 cura i sve smo u grupni razgovor slale slike koja je kakvu kupila a ja nikako nisam htjela dugacku. Imala sam peh da sam kupila haljinu (kratku) a cura iz razreda iduci dan kupila istu samo druge boje [:vrti] i to mene razljutilo pa sam nasla novu dugacku i mogu reci da je puuno bolja dugacka iako na pocetku nisam ni pomisljala na dugu [:smijesi] ali kad sam razmislila bolje, ipak je to maturalna i samo je jedna a ne izlazak neki subotnji da mora kratko [:zaljubljen]
2015 03 26
1 2