Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Kad ti život da limune...

Stvarno velike odluke, a ja nemam hrabrosti rec starcima da ne zelim studirat vise :( Evo i sad sjedim na predavnju skroz nezadovoljna. kapa dole [:sramezljiv]
2015 03 27
Krpice, moja ex šogica je to učinila, pretutnjala pakao slijedećih tjedan dana i priopćila svoje želje roditeljima. Stari je htio razvaliti pola stana od muke ali se ona nije dala. Završila je fax koji je htjela, u rekornom roku. Radi se o tvom životu.
2015 03 27
krpica123 , tako je i meni bilo, al sam se osjecala kao nova osoba kad sam odlucila samoj sebi priznati da taj fakultet nije za mene..a na kraju su me i starci podrzali..ali sigurno da je teško :/
2015 03 27
Auuu, i čoek bivši? [:sokiran] Onda definitivno thumb up za odluku da odeš u nepoznato malo!
2015 03 27
Je Overstock. Tako da, ode moja trajna zeru u zemlju lala [:smije] Full se veselim jer eto, prvi put putujem avionom. Majkumu, valjda se neće srušiti. Ili ga netko oteti. Ili učiniti cavity search... Ili...štajaznam...Da neću ostati bez bubrega kad dođem tamo [:smije] [:smije]
2015 03 27
booooo, ja obično u životu imam posla s naranđama, tako da ne bih znala... [:smije]
2015 03 27
Neboderka, pošalji koju naramču [:smije] [:smije]
2015 03 27
ja često razmišljam napravit tako nešto ludo al sam prevelika kukavica [:place]
2015 03 27
Gospojo cory, znam ja, idete s verenikom mi provesti se na račun firme. sve znam. [:frustriran]
2015 03 27
Nisam Koviljko, svega mi. Jataganac je samo vaš... Nego, Milojica me snubi već neko vrijeme...Ima daidžu u niskozemskoj i snubi me na najjače. Rekoh, ajde kvragu i ti i tvoja frula i harmonika, idemo.
2015 03 27
Ništa ti ne vjerujem, namigušo. [:place]
2015 03 27
Nisam, Kimora čizama mi [:sokiran] On voli samo tebe.I žužiku.
2015 03 27
Bježi Đavle od duše krštene. [:place] jadna li sam i kukavna, avaj, avaj... [:place]
2015 03 27
Nikad,nikad! Ali za Žuži ne garantiram...Promijenila je kuk i opasno se ubacuje. Mene je oborila štapom kad je trčala preko porte u kantinu.
2015 03 27
A što se limuna i života tiče, kad ih dobiješ, gađaš kretene na cesti njima dok ispijaš Đus.
2015 03 27