Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Trudnice,mamee,zene,cure i svi s ovim iskustvom ..

Prije svega,nadam se da sam temu svrstala na pravo mjesto [:smijesi] Situacija je sljedeca, imala sam nezasticen odnos na sam dan ovulacije, prije cca 2tj. Sad u zadnje vrijeme se osjecam full cudno,malo sretno,malo tuzno. Trckaram do wc-a, svaki cas,glavobolja,umor i bol u krizima svaki dan .. test radila prije 2 dana, negativan. Jucer mi se pojavilo lagano krvarenje ( mjesecnicu sam trebala dobiti sad sljedecu subotu) koje mi ne lici na standardnu mjesecnicu,inace prvi dan ljevam.. [:smije] jucer na ulosku malo krvi nakon mokrenja kad se brisem na papiru nista, danas isto lagano... Inace me mjesecnica ubija , prikovana za krevet sad ne, samo tu i tamo grc da me uhvati.. I malo malo mi se zamanta pred ocima.. Jel imala koja slicno iskustvo ?? Da mi da neki savjet [:smijesi] hvala vam [:smijesi]
2015 03 27
Ako sumnjas na bilo sto, odi kod doktora. [:smijesi]
2015 03 27
a sta si imala na dan ovulacije nezasticen odnos svak ce te pitati....odi kod ginekologa.
2015 03 27
nisam bila nervona... [:smijesi] otici cu svakako doktoru nekad sljedeci tjedan.. prije ne mogu [:smijesi]
2015 03 27
ja mislim da si trudna. Čestitam! [:smijesi]
2015 03 27
gle to ti je moguća trudnoća, jer kad se mali zametak (točnije blatocista) ugrađuje u zid maternice (otprilike 6. dana nakon oplodnje) moŽe doć do tako malog krvarenja, s obzirom na nezaštićeni spolni odnos, i to u vrijeme ovulacije vrlo moguće, test za trudnoću možeš koristiti tek nakon izostanka prvog dana mjesečnice, prije toga ne vrijedi... tako da pričekaj sad da vidiš hoćeš li dobiti mengu u vrijeme koje bi trebala pa onda ponovo napravi test...
2015 03 27
saruman [:poljubac] hvala, nije mi se dalo pisati to sve pa sam jendostavno napisala ovo gore. [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 27
mada ako ti je ovulacija bila prije 2 tjedna i nakon toga ti se javilo krvarenje, moguće i da je menga jer ti ovulacija uvijek nasupa 14 dana prije menge!
2015 03 27
nadam se da sam pomogla!
2015 03 27
[:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 03 27
a već je i bilo vrijeme da je jedna stvarno trudna, kolike teme se otvaraju o tome. [:hihot]
2015 03 27
ovulacija je bila 14.3 , i znam da je prerano za ista rec al zbunjena sam ono skroz sad s ovim krvarenjem [:smijesi] ako jesam,prvi put je,pa ono skoro nemam pojma nista [:sramezljiv]
2015 03 27
I ja islim da jesi..ali ne možemo mi znati..odi što prije, radi svog mira..
2015 03 27
jesi udata,u vezi? [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 03 27
a sad temu nisam imala vremena traziti [:kesi] [:kesi]
2015 03 27
1 2