Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Crvenokose cure :)

Od plavuše, crnke, brinete, sada me pukla faza crvenokose. Pa cure moje zanima me kako vi njegujete svoju crvenu kosu, koje preparate koristite? Kako joj "produžite" vijek trajanja? :)
2015 03 27
ja sam bila dugo crvenokosa... mislim da ništa extra nisam otkrila u tim svim preparatima...
2015 03 27
i ja sam godinama imala dugu, žarko crvenu kosu, farbala sam je svaki mjesec (ne samo izrast,jer onda sve ostalo matira i bude bezživotna), nisam koristila nikakve preparate osim šampona i regeneratora za obojanu kosu, eventualno tu i tamo ulje na vrhove.
2015 03 27
ja sam crvena..šampon-regenerator-maska-ulje za kosu..to koristim iz razloga jer imam takav tip kose koji obožava pucati i suha je općenito(al za to ne mogu kriviti boju,oduvijek mi je kosa suha i sklona pucanju) [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 27
Ništa posebno ne koristim da produžim boju jer je to jednostavno boja koja se jako lako ispire i ne vjerujem da bi je nešto duže zadržalo. Sve to ovisi o boji koju koristiš..farbala sam se kod frizere sa nekim njihovim "profi" bojama i ispirala se brže i sljedećih deset pranja je voda uvijek bila ofarbana. Sada se farbam doma sa Palette i duže drži, a voda bude crvena samo cca. 3-4 puta. Crvena je boja koju ne trebaš nikako posebno održavati. Mislim da to zahtjeva samo plava boja jer ona lako požuti i sl.
2015 03 27
Farbala sam se i ja tocno tim redom, plavusa, crnka, brineta pa u crvenu zadnje 3.godine, zadnja 2 puta blajh i palette farba i mjesecima koristim gliss kure masku i nekad ricinusovo ulje [:smijesi] Zadnji put sam se farbala pocetkom 3.mjeseca i jos nema izrasta, boja je ista kao i prije 3 tjedna [:smijesi]
2015 03 27
Ich bin rot, als <3 zovu me crvena. :D Svoju ne održavan s nicin drugin osin sa samponon, katkad regenerator, i toe to. a pituran se svako misec, dva.. Crvenaaa <3
2015 03 27
Slazem se s curama,pokusaj i sama tako pa ces vidjeti kako ti odgovara zbog izrasta,usput cure moje i ja bi imala neko pitance za moje cure iz pule pa kako da objavim na temi nisam nikad,molim pomoc,hvala [:smijesi]
2015 03 27
I ja sam dugo bila crvena, sad sam plava. [:smijesi] Crvenu je zaista lako imati, ne može loše ispasti, ako ju dobro naneseš bit će jednolika. Ispiranje ovisi o samoj boji, ali ako se farbaš jednom mjesečno ili svakih mjesec i pol boja će biti dobra. Ne znam zašto puno ljudi govori da je crvena boja najzahtjevnija [:sokiran]
2015 03 27
Danijela, idi na forum i otvori podforum gdje bi tema odgovarala i trebalo bi negdje gore desno u kutu pisati otvaranje nove teme i to je to. [:smijesi]
2015 03 27
Crvena sam po prirodi. povremeno operem kosu. tu i tamo je počešljam, ali ne pretjerujem.
2015 03 28
s kojom bojom ste bojale kosu? meni se do sada svaka nevjerojatno brzo isprala, da bih kroz 10dana imala kosu bakrene boje.
2015 03 28
ja nikako da nađem neku crvenu farbu koja će mi trajati duže od 2-3tj :( a bome ni narančastu [:tuzan]
2015 03 28
Aroma color, ruby red 28. Meni je famozna, ali ne traje nesto dugo, ispere se nakon 15ak dana, sta meni ne smeta, dapce..:D
2015 03 28
hvala cure na savjetima [:poljubac]
2015 03 28